Madonna pyksta ant M.i.a.'os už vidurinio piršto rodymą koncerto metu

Kaip pranešama, Madonna susipyko su M.I.A, po to, kad ji miniai per „Super Bowl“ parodė vidurinįjį pirštą.

Pasak „The Sun“, pop karalienė yra įpykusi ant britų reperės už nepadoraus gesto rodymą, atliekant dainą „Give Me All Your Luvin“.

53 metų dainininkė pasirodymo metu nežinojo, kad „Paper Planes“ hito kūrėja taip pasielgė. Tik vėliau pamatė vaizdo įraše. Ji pyksta ne šiaip sau, mat pasirodymą tuo metu stebėjo apie 111 milijonų žiūrovų, t.y. beveik kas trečias amerikietis.

Šaltinis leidiniui pasakojo: „Madonna tuo nebuvo sužavėta. Ji didžiuojasi savo pasirengimu ir profesionalumu, todėl M.I.A elgesio ji nepripažįsta. Tuo labiau, to repeticijose nebuvo daroma.“

REKLAMA

„Madonna norėjo palikti nepakartojamą įspūdį žiūrovams, tačiau iš to liko tik kalbos apie M.I.A. vidurinįjį pirštą.“

Vienas M.I.A., tikras vardas Mathangi Arulpragasam, draugas tvirtino, kad tai išėjo netyčia, nes ji buvo susijaudinus. „Ji negalvojo ir dėl to labai gailisi,“ - jis sakė.

TV kanalo „NBC“ vienas iš vadovų Timas Winteris sakė: „M.I.A. panaudojo šį gestą, kad atkreiptų dėmesį į save, įžeisdama minią, kurioje buvo pilna vaikų.“

Paprastai tokiais atvejais atlikėjams skiriamos baudos.

2004-aisiais per „Super Bowl“ atidarymą, Janet Jackson netyčia apnuogino krūtį, už tai jai buvo skirta 350 tūkst.svarų bauda.

M.I.A. (nuotr. Alloverpress.ee)M.I.A. (nuotr. Alloverpress.ee)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų