Simon Metz, gąsdino ir kartu žavėjo žmones. (visboo.com nuotr.)

Pasaulyje geriausiai žinomas kaip Schlitzie Surtees, filmo „Freaks“ veikėjas, šis keistuolis gąsdino ir žavėjo publiką. Keistos išvaizdos ir... nepaprastai komunikabili asmenybė.

20 amžius Amerikoje buvo negailestingas mikrocefalija, arba tiesiog mažagalvystė, buvo itin populiari tema cirko tematikoje. Žmonės žvelgdavo į tokį sutrikimą turinčius žmones it į ateivius. Simon Metz, gimęs Meksikoje, tapo vienu jų.

Simon Metz žavėjo ir gąsdino tuo pat metu. Keistos išvaizdos vyras, kurio protas prilygo trijų metų vaiko protui, ilgainiui tapo gana garsiu kino istorijoje, iškart po to, kai atliko keletą vaidmenų filmuose („The Last of the Aztecs“, „Freaks“).

Simon kamavo ne tik mažagalystė, protiniai sutrikimai bet ir šlapimo nelaikymo problemos. Ilgainiui, prodiuseriams kilo idėja, jog dėl to, kad Simon privalo dėvėti sauskelnes, jį kine galima paversti... mergaite.

Parengta pagal užsienio spaudą

 

 


Rašyti komentarą...
b
bl
2010-06-03 10:50:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
bl kazkoks pasityciojimas is žmogaus
Atsakyti
0

d
d
2010-06-03 13:12:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na zinai jis filmu aktorius, nekencia nepritekliaus , manau geriau buti tokiu ,nei bomzhu kokiu , jo nieks i darba nepriimtu normalu . cia jam pasiseke :)
Atsakyti
0

T
Tomas
2010-06-03 14:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rišliai sudėtas tekstas. Programinis vertimas "balse.lt" valdo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų