Per Kalėdų šventę “Domus Galerijos” eglei žaisliukus gamins ir ją puoš mažieji lankytojai. Bus rengiamas labdaros aukcionas - „Perki GROŽĮ, dovanoji GĖRĮ“. Jo metu surinktos lėšos atiteks “Mamų unijai”, renkančiai lėšas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Aukcione bus galima įsigyti namų interjero aksesuarų ir baldų, kuriais prekiauja galerijos salonai. Prekybininkai aukcionui juos dovanoja.

Kalėdinis renginys “Domus Galerijoje” vyks Gruodžio 19 d. Pagrindinis šventės akcentas - eglės žaislų gamyba ir jos puošimas. “Kiekvienam vaikui didžiausia šventė - virpančia šidele puošti eglę. Kartu su keramike Jurgita Braziūniene jie gamins žaisliukus, kuriais puoš galbūt didžiausią savo gyvenime eglutę. Vaikų kūryba spinduliuoja ypatingai gera energija”, - sakė prekybos centro vadovė Aušra Žvirblienė-Haglund.

Prekybos centre paruoštos staigmenos lankytojams: - nauji prekybos salonai, kuriuose bus galima rasti netikėtų Kalėdinių dovanų, jomis nustebinti artimuosius.

Kitas svarbus įvykis - labdaros aukcionas. Jo pradžia - 13 val. Nuo 10 val. bus galima apžiūrėti ir išsirinkti patikusius daiktus.

“Varžytinės yra puiki galimybė įsigyti vertingų daiktų už kainą, kurią sunku nuspėti. Ji priklausys nuo bendros nuotaikos ir atsitiktinumo. Nustatysime pradinę kainą, tačiau jei matysime, kad ji per didelė, varžytinės vyks atvirkštine, mažėjančia tvarka”, - sakė A. Žvirblienė-Haglund, kuri pati ir ves aukcioną. Surinktos lėšos bus perduotos “Mamų unijai”.

REKLAMA

Ją įsteigė trys žinomos Lietuvos moterys – fotomenininkė Eglė Mėlinauskienė, LNK televizijos laidos „Nuo...iki“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ir BTV „Sveikinimų koncerto“ vedėja, diktorė Laima Kybartienė.

”Tikimės, kad ir dažnai ir retsykiais šiame prekybos centre besilankantys, perkantys žmonės dalyvaus aukcione ne tik tam, kad įsigytų vertingų daiktų. Jo metu surinkti pinigai atiteks tiems, kuriuos likimas žiauriai nuskriaudė. Norėtume, kad varžytinėse dalyvausiantys būtų tokie pat kilnūs, kaip ir “Domus galerijos” salonų šeimininkai”, - sakė Rūta Mikelevičiūtė.

Šventėje koncertuos Šarūno Kirdeikio šokių studija, Balio Dvariono muzikos mokyklos mokiniai. Skambės gyva muzika. Bus šiltos, skaidrios Kalėdos. Su pakilia nuotaika ir geru jausmu, kurį patiri dalindamasis širdies šiluma.


Rašyti komentarą...
a
agne
2009-12-16 13:34:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
smagu, kad mažieji bus įtraukti į eglutės puošybą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų