Vaitulionis – apie žiauriai sumuštos jurbarkietės pokalbį su tėvu: tikėjosi išgirsti džiugesnių pasakojimų

Praėjusių metų gegužės pabaigoje jurbarkiškis pasikėsino išžaginti tuo metu 17-metę, o šiai pasipriešinus ją itin žiauriai sumušė. Iki tol ikiteisminio tyrimo eigą nepilnametis įtariamasis stebėjo gyvendamas namų režimu, jam buvo uždėta apykojė, tačiau vėliau jį nubaudė lygtine bausme. 

Saugirdas Vaitulionis (nuotr. Organizatorių)

Rytoj vėl bus atversta nagrinėti ši byla. 

Ši istorija sukrėtė ne vieną žmogų. Tarp jų ir komunikacijos specialistą Saugirdą Vaitulionį, kuris stengėsi kaip tik gali padėti merginai.

Teismo išvakarėse jis paskambino nukentėjusios merginos tėčiui ir pasiteiravo, kaip dabar mergina jaučiasi. Deja, jis tikėjosi išgirsti džiugesnių pasakojimų.

„Praėjo pusantrų metų po tos košmariškos nakties, kai nužmogėjęs Jurbarko gyvulys išniekino ir beveik užmušė dešimtokę Karoliną.

Manau, niekam nereikia priminti visų sužalojimų, kurie buvo tokio baisumo, kad nebesupratai - skaitai sadistinio siaubo filmo scenarijų, ar naujienų portalą. Aš iki šiol nesuvokiu, kaip ji liko gyva.

Dabar kalbėjau su Karolinos tėčiu. Skambinau, tikėdamasis išgirsti džiugesnių nuotaikų ir pasakojimų, kad jai - jau geriau. Deja.

Ji vis dar sapnuoja baisiausius košmarus ir neužmiega naktimis. Raminamieji vaistai - vis dar kasdieniai jaunos merginos palydovai. Vietoj gyvenimo džiaugsmo - vizitai pas psichologus ir psichiatrus, bandant bent kiek užmiršti išgyventą košmarą ir bandyti kurti gyvenimą iš naujo.

REKLAMA

Apie fizines pasėkmes net nežinau nuo ko reikėtų pradėti, nes dar užtruks nemažai laiko, kol Karolina vėl galės šypsotis, kaip šypsojosi iki tos lemtingos, jos gyvenimą sugriovusios nakties.

Aš niekada nepamiršiu to vaizdo, kai ją lankiau reabilitacijoje Palangoje. Visą laiką sėdėjau su gukulu gerklėje, nes liūdnesnių akių nesu matęs gyvenime.

Tada atrodė, kad to jauno žmogaus akyse paskendo visas planetos liūdesys.

Tas liūdesys nedingo iki šiol. Ir nedings, manau, niekada - gal tik pasislėps kiek giliau, po naujai kuriamo gyvenimo šviesiais momentais. Duok Dieve.

Žmogaus gyvenimas suluošintas negrįžtamai.

Rytoj išgirsime Teismo nuosprendį ir aš labai tikiuosi, kad tas tėvų raudomis gelbėjamas recidyvistas gaus, ko nusipelnė. Noriu tikėti, kad jam nepavyks išsisukti.

Ne, bausmė neištrins klaikių atsiminimų ir nepanaikins pusantrų metų kasnakt kamuojančių košmarų, bet suteiks vilties, kad šioje šalyje teisingumas yra.“


Rašyti komentarą...
p
pilietis
2020-10-28 21:06:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
amzina geda tevams isauginusiems iskrypeli sadista ir ginantiems ji nuo teisetos bausmes ir didziausia panieka lietuvos istatymams ir teisesaugai
Atsakyti
0

A
Aburgenas
2020-10-28 20:10:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Budelis jei mano dukrai būtų taip padaręs jis jau pustu per velena
Atsakyti
0

A
Aniceta
2020-10-29 09:27:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tėvai daro didelę klaidą, gindami tokį savo sūnų. Amžina gėga jiems, viskas te grįžta bumerangu. Ir teisėsaugos tarnams taupogi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų