Šalčiūtė viešumoje pasirodė su nauju mylimuoju: pastarasis laikotarpis – kupinas pokyčių

Ne vieną dešimtmetį skaičiuojanti „Mados infekcija“ subūrė ne tik ne tik išskirtinį stilių pademonstravusiu mados mylėtojų, bet ir žinomų veidų.

Mantas Rimavičius ir Monika Šalčiūtė (Fotobankas)
34

Renginyje apsilankė atlikėjas Marijonas Mikutavičius ir drabužių dizainerė Ieva Daugirdaitė, Monika Šalčiūtė su nauju širdies draugu Mantu, stilistės Simona Burbaitė ir Milda Metlovaitė ir kiti.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Mados infekcija“

Socialinių tinklų žvaigždei Monikai Šalčiūtei pastarasis laikotarpis – kupinas pokyčių. Mergina ne tik ėmė judėti savo svajonės link tapti dainininke ir išbandė save projekte „X faktorius. Žvaigždės“, bet, panašu, į širdį įsileido ir meilę.

Jau kurį laiką mergina pastebima naujo vaikino, Manto Rimavičiaus draugijoje.

M. Šalčiūtės gerbėjai jau kurį laiką gali pastebėti, kad mergina daug laiko praleidžia kartu su Mantu – panašu, kad jie vienas kitą lydį kiekviename gyvenimo žingsnyje. Taip pat Mantas mylimosios buvo atvykęs palaikyti ir tuomet, kai ji pasirodė didžiojoje „X faktoriaus“ scenoje.

Monika mielai viešina ir mielas jų nuotraukas kartu. Neseniai „Instagram“ ji pasidalijo nuotrauka, kurioje Mantas ją stipriai apkabinęs. „Nepaleidžia“, – trumpai brūkštelėjo ji.

Netrukus ji sulaukė Manto atsakymo: „Ir nepaleisiu“.

Kiek anksčiau mergina susitikinėjo su kitu vaikinu, vardu Dovydas. Tiesa, jų santykiai buvo ne kartą nutrūkę, o Monika visuomet atvirai kalbėdavo apie tai, kad vienatvės nebijo – vaikinas jai nebūtinas. Taip pat mergina tikina, kad niekuomet vaikinams per daug neleisdavo ja rūpintis. „Aš savimi pasirūpinu pati daugiau, negu manimi gali pasirūpinti vaikinai. Bet gal aš ir pati tokia esu, kad man nereikia, jog manimi rūpintųsi“, – anksčiau pasakojo socialinių tinklų žvaigždė.

REKLAMA

Paklausta, ar nebijo vienatvės, Monika teigė, kad ši jai labai patinka, o pastaruoju metu ji išmoko džiaugtis ir savo pačios kompanija.

„Man anksčiau tai buvo labai sudėtinga, bet kažkaip pradėjau nebeprisirišti prie žmonių, ir lygiai taip pat nuo jų nepriklausyti, lyg nuo kokių daiktų – čia, aišku, gal kiek blogas pavyzdys. Kai neprisiriši, tu būni labai laisvas. Po tokių netekčių kaip mano – esu netekusi vaikino, mamos – tu tiesiog automatiškai pagalvoji, kad nereikia taip stipriai prisirišti, nes netektys būna labai sunkios. Aš esu liūtas, man tai yra labai sunku, aš labai įsimyliu žmones.Gyvenime gimsti vienas ir miršti vienas. Tai aš kažkaip net ir santykiuose stengiuosi neprisirišti – nes nenoriu savęs kankinti“, – mintimis dalijosi Monika.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų