Vyrą palikusi Cardi B sulaukė neįtikėtinos jo dovanos: gerbėjai įsibaiminę, kad atlikėja jam atleis išdavystes

Rugsėjo mėnesį pasirodė naujausia žinia apie reperės Cardi B ir jo mylimojo Offseto santykius. Pasirodo, kad pora ir vėl skiriasi, tik šįkart, panašu, su visam.

Offset ir Cardi B (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas
6

Bent jau taip atrodė iki tol, kol neatėjo Cardi B gimtadienis…

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyrą palikusi Cardi B sulaukė neįtikėtinos jo dovanos: gerbėjai įsibaiminę, kad atlikėja jam atleis išdavystes

Neseniai poros gerbėjai ėmė dalintis nuotrauka, kurioje – didžiulis reklaminis stendas Los Andžele, ant kurio parašyta „Sveikinu su gimtadieniu, mamyte, myliu, Kulture“ – buvo užrašyta ant stendo, lyg su gimtadieniu šitokiu būdu būtų nusprendusi pasveikinti reperės ir Offseto 2 metų dukrelė.

Tai įspūdį paliko ir pačiai reperei, kuri pasidalijusi vaizdo įrašu vis kartojo žoddžius „O Dieve“.

Tiesa, nepaisant to, kad Cardi B šia dovana susižavėjo, jos gerbėjai nebuvo tokie laimingi. Jie ėmė skatinti moterį negrįžti pas vyrą, kuris jai buvo neištikimas visos santuokos metu. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad skyrybas inicijavo Cardi B – negana to, teigiama, kad poros santykius jau yra nutrūkę negrįžtamai.

Tikriausiai poros gerbėjai pamena, kad reperis žinomą moterį išdavė dar 2017 metais. Tąkart jis itin atgailavo, bandė susigrąžinti jos pasitikėjimą, o vieno jos šou metu atleidimo netgi ėmė prašyti jai koncertuojant ant scenos.

Vis dėlto galiausiai Cardi B širdis suminkštėjo ir jiedu susitaikė, tačiau praėjus 3 metams, panašu, jie suprato, kad toliau gyventi kartu negali. Kaip teigia artimi poros šaltiniai, Offsetas senų įpročių neatsisakė ir toliau savo mylimąją išduodavo. 

„Jis nuolat tikindavo, kad nieko panašaus nėra daręs, tačiau daugybė moterų sakydavo kitaip. Jai visa tai atsibodo, tad nusprendė užpildyti santuokos nutraukimo prašymą“, – sakė šaltiniai.

REKLAMA

„Offsetas buvo jai neištikimas visą jų santykių laikotarpį. Cardi stengėsi į tai nekreipti dėmesio dėl jų dukrelės, tačiau dabar ji nebenori patirti šios gėdos – jai jau gana“, – pridėjo šaltiniai.

Teigiama, kad Cardi B savo atžalai nori rodyti gerą pavyzdį, o jos santykiai su Offsetu tikrai nėra tai, kuo ji didžiuotųsi. 

Apie tai, kad jos santuoka tikrai nėra pati paprasčiausia, žinoma atlikėja buvo užsiminusi jau ir anksčiau. Žurnalui „Elle“ ji buvo sakiusi, kad jos santuokoje – daug dramos, tačiau taip pat ir daug meilės, atsidavimo, pasitikėjimo ir draugystės. „Visuomet buvome dviese prieš visą pasaulį“, – tada sakė ji. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų