„Dinamika“ vokalistė Mauručaitė – apie praeityje padarytas klaidas: dėl vienos išgyvena iki šiol

Praeityje puikiai žinomos grupės „Dinamika“ vokalistė Viktorija Mauručaitė jau ne vienerius metus džiaugiasi ir tuo, kad yra mama, ir močiutė. Kalbėdama apie savo santykį su dukra Gabriele Rutkauskiene-Vasha, Viktorija neslėpė, kad praeityje buvo padaryta ir klaidų, kurių gailisi iki šiol. 

Viktorija Mauručaitė (tv3.lt fotomontažas)
11

Naujienų portalui tv3.lt moteris atvirai papasakojo apie didžiausią klaidą, dėl kurios ji jaučia nuoskaudas ir nori atsiprašyti savo dukros.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Dinamika“ vokalistė Mauručaitė – apie praeityje padarytas klaidas: dėl to pergyvena ligi šiol

Moteris pasakojo, kad su dukra matosi dažnai, tačiau retkarčiais kyla tam tikrų nesutarimų: „Visko būna: čia draugės, čia nelabai.“

Praeityje, anot jos, kildavo ir rimtesnių nesutarimų dėl dukros charakterio. „Gabrielė aštri, turinti savo nuomonę. Paauglystėje maištaudavo. Džiaugiuosi, jog su metais atsiranda branda“, – atskleidė pašnekovė. Tiesa, kartą dėl nederamo Gabrielės elgesio teko imtis griežtesnių drausminimo priemonių.

„Baisu prisipažinti, bet yra kartą ir diržo gavusi. Dėl to iki šiol išgyvenu, nes tai buvo mano didžiausia klaida.  Atsiprašau dukros už tokią klaidą ir noriu, kad tai nebūtų jos gyvenimo nuoskauda.  Kartais ir tėvai klysta. Su branda suprantu, kiek daug galime duoti vaikams gero vien patardami, bet kartu galime ir labai suklysti neapgalvojus, ką pasakome, o juo labiau, kai neapgalvotai kažką padarome. Paprastai žodis yra labai galingas įrankis – galima vienu žodžiu pakelti kitam sparnus, bet taip pat vienu žodžiu  galime ir juos nukirpti. Labai visiems linkiu tik kelti sparnus“, –  kalbėjo V. Mauručaitė.

REKLAMA

Viktorija Mauručaitė ir Gabrielė Rutkausienė-Vasha

Tęsdama pokalbį apie padarytas klaidas, buvusios grupės „Dinamika“ vokalistė pasakojo, jog būtent jos dukra mokosi ne iš ko kito, bet iš savo padarytų klaidų. „Ji iš tų, kuri mokosi iš savo klaidų. Kad ir kaip man kaip mamai norėtųsi, kad išgirstų ar pasimokytų iš kitų klaidų, dažnai ji sako, kad tai – jos gyvenimas, ir ji mokosi iš savo klaidų“, – sakė moteris.

Nepaisant to, kad Gabrielė visada stengiasi vadovautis savo patirtimi, pati Viktorija jai irgi stengiasi padėti: „Gal ir neklausys ji mano patarimo, bet mano reikalas ir pareiga pasakyti savo nuomonę. O ar ji paisys patarimo ar ne, čia jau jos reikalas.“

Viktorija Mauručaitė ir Gabrielė Rutkauskienė-Vasha (D. Kondrato nuotr.)

Tiesa, kartais V. Mauručaitė taip pat kreipiasi į dukrą. „Būna įvairiai. Tariamės ir dėl drabužių, ir to, kas aktualu jaunimui. Kreipiuosi į ją ir kaip į manikiūro ar pedikiūro specialistę. Manau, tėvai ir vaikai visada gali kreiptis vieni į kitus visais klausimais“, – tikino pašnekovė.

Viktorija atskleidė, kad su dukra jos ir visiškai priešingos asmenybės, tačiau yra tam tikrų būdo bruožų, kurie jas sieja. „Aktyvumas! Noras kažką vis daryti, veikti. Būti kitokiai, nei dauguma. Tai primena man mane, kai buvau labai jauna“, – sakė moteris.

Taip pat Gabrielė sieja save su muzika: „Gabrielė užaugo muzikos ir scenos užkulisiuose. Galima sakyti, kad tai buvo jos kasdienybė. Muzika jai patiko nuo mažų dienų.“

Baigdama pokalbį apie santykius su dukra, Viktorija pridūrė, kad jos svajonė – kad dukra būtų laiminga. „Aš ir dabar svajoju ir noriu, kad mano dukros ir anūkėlė būtų gerais žmonėmis, būtų sveikos ir laimingos visomis prasmėmis. To linkiu kiekvienam“, – šypteli buvusios grupės „Dinamika“ vokalistė V. Mauručaitė.


Rašyti komentarą...
B
Byei Barakusas
2020-09-18 01:24:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau tu debile atsibodai su savo zinutemis ismok rasyti be klaidu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų