Buvusiai reklamos žvaigždei – ypatinga rugsėjo 1-osios dovana: susilaukė antrojo vaikelio

Buvusi reklamos žvaigždė Karolina Kriukelytė-Slavinskienė šiuo metu kaip niekad laiminga. Rugsėjo 1-oji jai ir jos vyrui Edgarui tapo ypatinga diena. Jiems gimė antroji atžala.

Karolinos Kriukelytės-Slavinskienės gyvenimo akimirkos (nuotr. asm. archyvo)
6

Šia džiugia žinias moteris sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. K. Kriukelytės-Slavinskienės gyvenimo akimirkos

Dukrytė pasaulį išvydo 07 val. 51 min. Mažylė gimė 52 cm. ir svėrė 3,590 kg.

Tai jų antras vaikelis. Tiesa, kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo apie sudėtingą motinystę.

Pirmasis sudėtingas nėštumas

Moteris drąsiai kalbėjo apie savo sūnaus ligą ir patikino, kad tokiu būdu ji nori skleisti visuomenei žinią – gyvenimo iššūkiai neturėtų palaužti žmonių.

„Tokie iššūkiai neturėtų prisiversti užsidaryti tarp keturių sienų ar atsisakyti savo pomėgių, svajonių. Mano nėštumo pabaiga buvo sunki, vaikučiui buvo diagnozuota Spina Bifida – įgimta stuburo išvarža. Prognozių buvo įvairių, kai kurios iš jų buvo itin gąsdinančios“, - skaudžias akimirkas prisimena moteris.

Kartu su vyru K.Kriukelytė-Slavinskienė be galo troško vaikelio, o tokia žinia stipriai sukrėstų kiekvieną besilaukiančią mamą. Tačiau moteris tikina, kad ji visomis galimybėmis stengėsi neperduoti vaikeliui bet kokio streso.

„Negalėjau sau leisti stresuoti, nes pilve gyvenantis vaikutis būtų tai pajautęs. Stengiausi susigalvoti įvairiausios veiklos, susitikti su draugėmis, pasinerti į šiokį tokį hedonizmą“, - sako ji.

Pirmieji Eriko mėnesiai šiame pasaulyje buvo sunkesni nei kitų naujagimių. Vaikeliui buvo atliktos operacijos, o daug laiko jis praleido intensyvios priežiūros skyriuose. Tačiau bėgant laikui problemų mažėjo, o Erikas tik stiprėjo.

„Likimo, nuostabių medikų ir mūsų artimųjų dėka, dabar Erikas mažai kuo skiriasi nuo bendraamžių ir yra labai imlus, smalsus bei linksmas. Tikra Dievo dovana“, - šypsosi vaikelio mama.

Daugiau apie tai galite skaityti čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų