Jazzu – apie sunkų laikotarpį: jaučiausi taip, tarsi kažkas man iš rankų būtų išplėšęs svajonę

Atlikėjai Justei Arlauskaitei-Jazzu karantinas, kaip ir daugeliui žmonių, nebuvo lengvas laikotarpis. Tačiau dabar ji yra dėkinga už tai, kad nors ir su tam tikrais ribojimais, bet gali susitikti su savo klausytojais, rašoma pranešime spaudai.

Justė Arlauskaitė-Jazzu (nuotr. Organizatorių)
6

Jau šiandien, rugpjūčio 13 d., Jazzu surengs ypatingą koncertą Kaune, Nemuno saloje, „Pakrantės“ erdvėje. Rugpjūčio 21 d. nuostabios atlikėjos dainos skambės naujoje Palangos pramogų erdvėje – Žiemos aikštėje, o rugpjūčio 27 d. dainininkės balsas savo švelnumu apgaubs visus, kas susirinks Trakų pilies kieme į paskutinį didžiausią šios vasaros koncertą. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jazzu – apie sunkų laikotarpį: jaučiausi taip, tarsi kažkas man iš rankų būtų išplėšęs svajonę

„Labai laukiu visų, nes tai yra trys mano didžiausi koncertai per visą vasarą. Kiekvienas iš jų yra unikalus ir kartais spontaniškai gimsta labai gražūs dalykai – neregėti ir negirdėti. Koncertas yra gyvas organizmas, tai yra vyksmas, kurį mes kuriame kartu su klausytojais. Žmonės, kurie eina į mano koncertus, žino, kad kartu mes galime sukurti naują stebuklą. Anksčiau aš mėgau kalbėti apie tai, kad mes turime gyventi čia ir dabar. Tad kai atėjo karantinas, supratau, jog kartais tai yra tik žodžiai, nes lengva sakyti „čia ir dabar“, kai tu žinai, kas bus rytoj ir po metų. Tikriausiai to žinojimo ir užtikrintumo, saugumo jausmo, planavimo, muzikos, leidybos man dabar labiausiai trūksta. Taip pat labai trūksta kontraktų, kuriuos aš gavau prieš karantiną. Virusas pristabdė mano karjerą plačiąja prasme. Iš esmės, porą mėnesių aš jaučiausi taip, tarsi kažkas man iš rankų būtų išplėšęs mano svajonę. Bet vėliau, kai prasidėjo koncertai, nors ir su tam tikrais ribojimais, supratau, kad aš esu reikalinga, nes galiu groti. Šiandien už tai esu labai dėkinga, o ypatingai tiems žmonėms, kurie ateina į mano koncertus ir palaiko, kurie supranta, kaip svarbu yra menas, muzika ir saugus buvimas drauge“, – sako Jazzu. 

REKLAMA

Laisvą laiką nuo koncertų ir repeticijų atlikėja mėgsta praleisti savo sodyboje arba Anykščiuose, kur įsikūręs restoranas „BasiBasi“. Šios dvi vietos leidžia jai pailsėti, pabūti su savimi ir pasiruošti naujiems darbams. 

„Dažniausiai važiuoju į savo sodybą, kur aš būnu visiškai viena, medituoju ir man ten daugiau nieko nereikia. Be to, kai tik turiu progą atsikvėpti nuo repeticijų, atsiriboti nuo aplinkos, kuri labai greitai įtraukia į darbus, važiuoju pabūti į Anykščius. Dabar aš labai laukiu savo koncerto Palangoje, kuris vyks rugpjūčio 21 d., nes mūsų jūra, kaip ir visa Lietuvos gamta, yra nuostabi“, – sako atlikėja.

Drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri, pažeidžiama bei atvira savo žiūrovams Jazzu kviečia į vasaros koncertus rugpjūčio 13 d. Kaune, rugpjūčio 21 d. Palangoje ir rugpjūčio 27 d. Trakuose.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2020-08-13 11:36:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšelė
Atsakyti
0

V
Veronika
2020-08-13 13:17:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsibodo tas dejevimas. Apart dainavimo nieko nemoka. Parašykit koks jos išsilavinimas, ką pabaigusi.
Atsakyti
0

L
Lt
2020-08-13 12:22:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išlepus mergaitė. Didžioji šalis Lietuvos gyvena skurde.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų