„Kitokius pasikalbėjimus“ su Dragūnu vedęs Katleris sužinojo koronaviruso atsakymą

Praėjusią savaitę „Adform kiemelyje“ Kaune įvyko „Kitokie pasikalbėjimai“, kurių kviestiniu svečiu tapo Egidijus Dragūnas, o pasikalbėjimus vedė Mantas Katleris. Dar vakar pasirodė žinia, jog vietos darbuotojams nustatytas koronavirusas. 

Egidijus Dragūnas ir Mantas Katleris (tv3.lt fotomontažas)

Tiek E. Dragūnas, tiek M. Katleris vyko pasidaryti koronaviruso testo.

Netrukus naujienų portalą tv3.lt E. Dragūnas-SEL patikino, kad ir pats ketina ryžtis koronaviruso testui. Atlikėjas jau šiandien gavo atsakymą – neigiamas.

Kaip paaiškėjo antradienį vakare, „Kitokius pasikalbėjimus“ vedęs M. Katleris taip pat užsirašė koronaviruso testui, praneša 15min.lt. 

Dabar vyras socialiniame tinkle pranešė, jog jo koronaviruso testas – neigiamas ir pasidalijo tai įrodančia nuotrauka.

Dar kiek anksčiau šiandien E. Dragūnas pasakojo, kad ketina darytis testą, o vėliau su juo susisiekus ir vėl, tikino, kad testas jam jau atliktas.

Vyras tikino, kad apie koronavirusu užsikrėtusius darbuotojus sužinojo iš spaudos. „Spaudoje perskaičiau, kad darbuotojai užsikrėtė koronavirusu. Nieks man nepranešė, jog reikia man atlikti testą. Pirmą kartą išgirdau apie tai iš spaudos“, – pabrėžė pašnekovas.

E. Dragūnas neslėpė, kad dėl šios situacijos nepanikuoja: „Ramiai sureagavau į šį faktą. Turiu labai gerą imuninę sistemą.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad koronavirusą nustačius keturiems Kauno senamiestyje, šalia miesto rotušės, veikiančios renginių vietos „Adform kiemelis“ darbuotojams, laikinai atšaukiami čia suplanuoji dviejų savaičių renginiai. Tai BNS sakė įmonės, kuriai priklauso minėta vieta, bendrasavininkis Giedrius Ambrazevičius.

REKLAMA

„Šiai minutei mes perkeliame renginius dviem savaitėms. Kai tik gausime nurodymus, ką turime daryti, iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC), tuomet paskelbsime naujas renginių datas“, – sakė įmonės „Agentūra Kaunas“ atstovas.

Anot jo, „Adform kiemelyje“ nukeliamas humoristų Manto Stonkaus ir Manto Katlerio pasirodymas, muzikantų Jovani (Džiovani) ir Jessica Shy, Monikos Linkytės, Manto koncertai bei du „Kitokių pasikalbėjimų“ renginiai.

Kaip BNS sakė G. Ambrazevičius, „Adform kiemelyje“ dirba apie 30 žmonių, visi jie artimiausiu metu bus ištirti dėl koronaviruso.

„Daliai tyrimai bus atliekami šiandien, daliai – rytoj“, – kalbėjo įmonės atstovas.

Praėjusią savaitę „Adform kiemelyje“ buvo organizuojami du renginiai – „Kitokie pasikalbėjimai“ su Egidijumi Dragūnu bei grupės „8 kambarys“ koncertas. Pasak G. Ambrazevičiaus, jam dar nėra žinoma, ar užsikrėtę asmenys dirbo šių renginių metu. Jis taip pat pabrėžė kol kas žinantis tik apie tris užsikrėtusius darbuotojus.

NVSC vertinimu, „Adform kiemelio“ lankytojai taip pat galėjo turėti rizikingą sąlytį, todėl nuo rugpjūčio 3 dienos ir vėliau šiame bare lankęsi asmenys turėtų kreiptis į NVSC dėl individualaus rizikos vertinimo.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2020-08-12 19:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomi situacija Klaipėdoje,susirgus parduotuvės darbuotojui Covid 19, kitiems kolegoms liepta izoliuotos 14 dienų,Covid testas neatliekamas,jei nėra simptomų....o kaip elgtis namuose šeimos nariams,o jei dar priklausau padidintos rizikos grupei.....savivaldybė suteikia patalpas tik iš užsienio grįžusiems. Realybė tokia,jei tarkim saviizoliacijoje esantis yra užsikrėtęs ar nešiotojas ligos,tai kiek jis dar gali užkrėsti žmonių....apie kokį saugumą kalbame....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų