Reperis Verdee ir kontrastingasis Jarmolenka: apie tai niekas nėra dainavęs

Daina „Duok TikTok“ – ne pirmas bendras reperio Julian Verdee ir kontrastingojo, įvairius muzikos stilius išmėginti mėgstančio atlikėjo Igorio Jarmolenkos darbas, rašoma pranešime spaudai.

Igoris ir Julian  (nuotr. Ilya Yakover)
3

„Pasaulio muzikos fonotekoje neradome jokio kūrinio, skirto socialiniam tinklui „TikTok“. Na, gali būti, kad blogai ieškojome“, – juokauja dainininkai.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naują dainą pristatantis reperis Julian Verdee ir kontrastingasis Igoris Jarmolenka

Dueto teigimu, tik iš pirmo žvilgsnio „TikTok“ – jaunimo socialinis tinklas, kur be šokių ar įvairių juokingų vaizdų klipų, daugiau nieko ir nėra. Tačiau pagal naujausius kompanijos „SensorTower“ duomenis, programėlė pripažinta populiariausia pasaulyje – visai neseniai ji perkopė 2 milijardų parsisiuntimų ribą.

„Mus kalbėti apie tai, kas šiuo metu yra neatsiejama kasdienybės dalis, įkvėpė milijonus sekėjų turintys devyniasdešimtmečiai „tiktokeriai“. Bendravimas ir neribotos galimybės padeda žmonėms išlikti aktualiems neribotą laiką – tiek, kiek trunka gyvenimas“, – sakė I. Jarmolenka.

Nepaisant to, jo teigimu, pristatant naują kūrinį norisi ne tik pasinerti į rimtas temas, bet ir pašmaikštauti.

„Kas gali būti geriau, kai, sukūręs dainą, sulauki patiktukų ne tik iš savo gerbėjų, bet ir iš savo vaikų. O jiems tikrai ne viskas tinka“, – šypsosi pašnekovai.

Tekstą dainai „Duok TikTok“ sukūrė I. Jarmolenka ir Andrius Pletniovas, o muziką – Julian Verdee.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų