Teigė, kad ant koronaviruso jai nusispjauti, o po to juo apsikrėtė: žinoma dainininkė prisišnekėjo

Žinoma dainininkė Doja Cat neseniai socialiniuose tinkluose pranešė, kad šiuo metu pasaulį krečiantis koronavirusas neaplenkė ir jos. 

Doja Cat (nuotr. Organizatorių)
3

Ironiška, kad dar kovo mėnesį ji viešai keikė virusą ir visus juos tikinčius – sakė, kad ant COVID-19 jai paprasčiausiai nusispjauti.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teigė, kad ant koronaviruso jai nusispjauti, o po to juo apsikrėtė: žinoma dainininkė prisišnekėjo

O štai neseniai, vieno interviu metu, jos nuomonė kiek pasikeitė. „Man – COVID-19. Iš tiesų, nežinau, kaip tai nutiko, bet manau, kad užsisakiau maisto į namus, ir… Nežinau, kaip užsikrėčiau, bet užsikrėčiau“, – teigė ji interviu „Capital XTRA“.

Anot dainininkės, šiuo metu ji jau yra atsigavusi, jaučiasi gerai, tačiau 4 dienas trukę simptomai ją privertė kaip reikiant išsigąsti.

Tiesa, dar kiek anksčiau ji teigė, kad virusas – išgalvotas, sakė, kad jis jos nė kiek negąsdina. Karantino metu ji šią savo nuomonę pareiškė pasinaudojusi tiesiogine „Instagram“ transliacija.

„Manau, kad užsikrėsiu koronavirusu, nes man nerūpi pats koronavirusas. Tai – tik gripas, o jūs visi – bailiai… Tiesiog išgerkite „Mucinex“, vandens, arbatos ir pamiegokite. Tai viskas, ką jums reikia padaryti. Jūs visi taip bijote koronaviruso, kad man reikia „Coronos“, – sakė ji.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie tai, jog taip pat buvo užsikrėtęs virusu, pripažino garsus Holivudo aktorius, Melas Gibsonas.

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, dėl to jis netgi buvo gydomas vienoje Los Andželo ligoninėje.

„Daily Telegraph“ rašoma, kad 64 metų žvaigždė prieš kelis mėnesius dėl koronaviruso diagnozės savaitę buvo gydomas ligoninėje.

„Jam buvo padarytas testas balandį, rezultatai buvo teigiami, todėl jis savaitę praleido ligoninėje“, – tokią informaciją patvirtino aktoriaus atstovai.

Nuo tos akimirkos M. Gibsonas laikomas pilnai pasveikusiu. Tiesa, prieš išleidžiant aktorių iš ligoninės, pakartotinis testas jam buvo atliekamas net kelis kartus.


Rašyti komentarą...
A
Andrius
2020-07-27 11:35:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jėzsu Kristus mano gelbėtojas.
Atsakyti
0

V
Viking
2020-07-27 15:19:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užsikrėtė ir pasveiko - kas čia nuostabaus. Yra tūkstančiai ligų nuo kurių paveikstama.
Atsakyti
0

P
Patariu
2020-07-27 18:37:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eikite i banycias ir melskit Dievo malones kad neatsiustu korones. Gelbekite savo sielas , kunu jau neisgelbesite
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų