Eltonas Johnas prisišnekėjo? Buvusi žmona šių žodžių neatleis – padavė jį į teismą

Šiais metais viešumoje pasirodžiusi autobiografinė Eltono Johno knyga sudomino ne tik jo gerbėjus. Buvusi dainininko žmona Renate Blauel už tai, ką žinomas vyras joje parašė, netgi padavė jį į teismą.

Elton John (tv3.lt fotomontažas)
11

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, E. Johnas sulaužė judviejų pasirašytą sutartį, kurioje sutarta viešai neaptarinėti jųdviejų privataus gyvenimo detalių.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eltonas Johnas prisišnekėjo? Buvusi žmona šių žodžių neatleis – padavė jį į teismą

E. Johno buvusi žmona Renate teismo dokumentuose teigė, kad jiedu su Eltonu bandė susilaukti vaikų, deja, jiems nepavyko. O štai pats dainininkas teigia priešingai – anot jo, jis niekuomet nenorėjo vaikų, iki kol nesutiko dabartinio savo partnerio Davido Furnisho. Jiems du vaikus – 9 metų Zachary ir 7 metų Elijah – pagimdė pakaitinė motina.

Už tokius neva melagingus atlikėjo pareiškimus, jo buvusi žmona reikalauja net daugiau, nei 3 mln. eurų, o taip pat iš savo knygos prašo išbraukti šią vietą. 

R. Blauel atstovas teisme teigė, kad nuo tos dienos, kai Eltonas išleido savo autobiografinę knygą su jų privačiomis gyvenimo detalėmis, moteris patiria žiaurus košmarus, depresiją, nerimo priepuolius ir baimę, jog turi viską praeitį išgyventi darkart.

REKLAMA

„Atsiminimų publikacija pablogino visus šiuos simptomus. Jai reikėjo anksčiau ir reikia dabar medikų įsikišimo ir terapijos“, – pridėjo R. Blauel atstovas.

O štai E. Johną toks buvusios žmonos pareiškimas kaip reikiant nustebino, mat iki tol jų santykiai buvo itin geri, o viskas, ką jis parašė knygoje, jau anksčiau buvo vieša paslaptis.

„Eltonas yra šokiruotas ir nuliūdintas Renate pareiškimų, ypatingai dėl to, kad nuolat viešumoje ją pačią aukština“, – pridėjo jis.

1976-aisiais E. Johnas paskelbė, kad yra biseksualus, tačiau vedė žmoną Renate Blauel. Ji buvo iš Vokietijos kilusi garso inžinierė. Deja, po 4 metų jų santuoka nutrūko. Tąkart E. Johnas jau teigė, kad yra homoseksualus.

Visai neseniai E. Johnas savo „Instagram“ pasidalijo nuotrauka iš Australijos, kurioje įmažintos jo ir R. Blauel vestuvės. 

„Labai džiaugiuosi, kad grįžau į Australiją keliems šou. Prieš daugybę metų Australiją pasirinkau kaip savo vestuvių vietą su nuostabia moterimi, kuriai jaučiu labai daug meilės ir susižavėjimo. Už viską labiau norėjau būti geru vyru, tačiau neigiau tai, kas buvau iš tiesų. Tai sukėlė mano žmonos liūdesį, o man – didelę kaltę ir pasigailėjimą“, – rašė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų