Nemanytė – apie naujausią savo vaidmenį: flirtavimo prasme mes esame panašios

Nuo birželio 29 d. TV3 televizija pradės rodyti naują serialą „Blogoms merginoms viskas“, kuriame netrūks netikėtų bei artimų situacijų kiekvienam. Čia pasirodys ir puikiai pažįstama aktorė Justina Nemanytė, kuri atliks lengvabūdės merginos vaidmenį.

Justina Nemanytė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
9

Naujieno portalo tv3.lt kalbinta moteris pasakojo, kad vaidinti elitinę prostitutę buvo paprasta, tačiau tam tikrą diskomfortą tikrai teko jausti.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justina Nemanytė

J. Nemanytė pasakojo, kad sulaukusi pasiūlymo vaidinti šiame seriale, ji nė kiek nedvejojo: „Nedvejojau, nes man yra pažįstamas lengvabūdės moters vaidmuo.“

Anot aktorės, jai kurti Agnės vaidmenį jai patiko. „Vaidmuo patiko. Ji nėra tokia paviršutiniška. Priešingai – gudri, turi tikslą. Ji nori gauti turtingą vyrą, tačiau viską daro gudriai. Per aplinkui stengiasi prie jo prieiti. Ji yra it barakuda, kuri nori turėti daug pinigų ir tapti įtakinga“, – pasakojo J. Nemanytė.

Nors J. Nemanytei per savo karjerą teko vaidinti ne vieną kartą, tačiau retai atsirasdavo proga išbandyti tokį vaidmenį: „Panašų vaidmenį turėjau filme „Pasmerkti. Pajūrio džiaze“. Tą kartą vaidinau Ingą. Ji panaši į šio serialo vaidmenį. Tačiau Inga buvo kitokio kontingento nei Agnė, kurią vaidinau seriale „Blogoms merginoms viskas“. 

Nepaisant to, kad moteris turi patirties tiek spektakliuose, tiek filmavimo aikštelėse, tačiau jaudulį filmuojat tikrai jautė.

„Buvo jaudulys, nes vaidinau su partneriu Emiliu Pavilioniu. Su juo esu vaidinusi spektakliuose, tačiau niekada to nedariau aikštelėje. Todėl tikrai buvo to jaudulio. Baiminausi, ar mums pavyks suvaidinti ne teatro scenoje, o aikštelėje. Vis gi tai buvo kažkas naujo“, – tikino pašnekovė.

REKLAMA

J. Nemanytė savyje mato ir tam tikrų panašumų, kuomet lygina save su seriale „Blogoms merginoms viskas“ įkūnytą Agnę.

„Šis personažas yra man tolimas. Gyvenime esu pareigingesnė bei atsakingesnė. Tačiau flirtavimo bei koketavimo prasme, mes esame panašios“, – atskleidė moteris.

Ne paslaptis, kad laisvo elgesio merginos dažniausiai įsivaizduojamos su atvirais drabužiais. Taip pasipuošti turės ir aktorė: „Įvaizdis bus atviresnis. Agnė mėgsta atviras bei aptemptas sukneles, dideles iškirptes, aukštakulnius. Šis stilius tikrai skiriasi nuo mano kasdienio įvaizdžio. Aš mėgstu sportbačius ir patogius drabužius.“

Nors moteris atliks elitinės prostitutės vaidmenį, tačiau dėl to jokių nepatogumų nejautė: „Diskomforto tikrai nejutau. Džiaugiuosi, kad galėjau persikūnyti į tuo pačiu tolima, bet ir tuo pačiu artimą personažą. Atsirado tam tikro azarto.“

„Blogoms merginoms viskas“ – nuo birželio 29 d. pirmadieniais – ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų