Garsenybės trečiadienį paskyrė linsmybėms: pasirodė ir seniai viešumoje matyta Šalčiūtė

Trečiadienio vakarą sostinėje nugriaudėjo 2019 metų garsių porų skyrybų įkvėpto filmo „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjera, kurios nepraleido būrys garsių veidų. 

„Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjeros dūzgių akimirkos (tv3.lt fotomontažas)
37

Po premjeros veiksmas persikėlė į vieną iš sostinės naktinių klubų, kur linksmybės tęsėsi toliau.

Čia buvo galima pamatyti filmo aktorius, TV prodiuserį Rolandą Skaisgirį, seniai viešumoje matytą socialinių tinklų žvaigždę Monika Šalčiūtę, verslininką Žilviną Grigaitį bei daugelį kitų.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjeros dūzgių akimirkos

Pagrindinis minėtos juostos herojus Girius, per savo jubiliejų sužinojęs, kad žmona jau kurį laiką jį apgaudinėja, įklimpsta į gilią depresiją. Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai herojaus mobilusis telefonas įgyja stebuklingų galių ir jis, sutikęs žavią moterį, įsiamžina su ja asmenukėje. Telefonas Girių nukelia į ateitį ir jis sužino, kokia būtų jųdviejų kasdienybė kartu. Vieną moterį keičia kita ir, nors ima atrodyti, kad vyras pagaliau ras tą, su kuria galėtų nugyventi visą gyvenimą, kuo toliau tuo labiau ima tuo abejoti. 

„Barsukas yra tas trečiasis asmuo, atsiduriantis tarp porų. Praėjusiais metais žiniasklaidoje tiesiog mirgėjo straipsniai apie skyrybas ir naujas netikėtas poras. Apskritai, atrodė, kad skyrėsi visi! Iš tokių istorijų ir sėmėmės įkvėpimo kuriant filmą“, – pažymėjo filmo „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ kūrėjai.

REKLAMA

„Girius – labai nelaimingas, nusiminęs paliktas žmogus. Jo gyvenime atsiranda stebuklingas telefonas, kuris padeda jam išgyventi skyrybas ir išgelbsti nuo didžiulio streso, – kalbėjo P. Laurinkus.

Komedijoje gausu erotiškų vaizdų. Kelios aktorės sutiko apsinuoginti, o P. Laurinkui ne vieną kartą teko vaidinti, kad mylisi. Aktorius patikino – tokios scenos filmavimo metu yra pačios nuobodžiausios. „Tai yra darbas ir nėra jokių jausmų, kurie labiausiai trukdo į kažką įsijausti bei kelia jaudulį“, – paaiškino P. Laurinkus.

Tuo tarpu aktorei Akvilei Žirgulytei teko vaidmuo, žiūrovams sukelsiantis neigiamų emocijų. Filme ji – pagrindinį herojų išdavusi ir skaudžiai palikusi žmona. „Neigiamą personažą išreikšti lengviau nei tą, kuris yra geros širdies, įskaudintas. Neigiamas personažas visada turi šarmo!“ – sakė ji.

Filme „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ žiūrovai išvys ne tik P. Laurinkų ir A. Žirgulytę, bet ir Mindaugą Papinigį, Tomą Vaškevičiūtę, Aurimą Pintulį, N. Norbutaitę-Mažeikienę bei Andrių Bialobžeskį. Netikėti vaidmenys teko ir Ramūnui Rudokui bei Inetai Stasiulytei.

Visos dūzgių akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
B
Birutė
2020-02-27 10:05:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokingai skamba tos ,, garsenybės,, . Numiršta žmonės garsūs daktarai, profesoriai,ir tik tada sužinome kad jie tokie buvo
Atsakyti
0

P
Paaiškinkit
2020-02-27 15:24:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Garsenybė dėl to,kad garsiai perdžia...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų