„X faktoriaus“ numylėtinę Gerdą iki ašarų sujaudino Jazzu žodžiai: teko atsisveikinti su projektu

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo ketvirtą tiesiogiai transliuojamą „X faktoriaus“ finalą. Jo metu paaiškėjo keturi dalyviai, jau kitą savaitę kovosiantys populiariojo šou pusfinalyje.

Deja, bet su projektu teko atsisveikinti dviem dalyvėms – abi jos buvo Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinės. Mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė Jolanta Labinskytė. Kaunietė be kovos paliko šou. Projekte Jolanta norėjo dalyvauti jau seniai, tiesiog vis pritrūkdavo drąsos. Šiais metais jos atrado ir pagaliau užpildė anketą. Dėl „X faktoriaus“ mergina metė drabužių pardavėjos darbą ir pradėjo naują gyvenimo etapą. „Noriu tau palinkėti suprasti, kokia graži tu esi. Dabar pradėsi skleistis savo gražiausiomis spalvomis“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktorių“ palikusi Gerda nesulaikė ašarų

Prieš teisėjų teismą stojo Gerda Zaptoriūtė ir Milda Martinkėnaitė. Dalyvėms atlikus išlikimo dainas, savo nuomonę išsakė teisėjai. Visi jie balsavo už Mildą, Gerdą palaikė Jazzu. Neištvėrusi įtampos, Gerda apsiašarojo, o ją guodė mokytoja. Niekam ne paslaptis, kad Gerdą daugelis žiūrovų vadino projekto favorite, gyrė jos balsą ir talentą. Gerda – profesionali vizažistė, kurią užpildyti šou anketą paskatino tėtis. Prieš užpildydama anketą, Gerda atsikratė 23 kilogramų, įveikė ligas ir virto gražuole. Gerda sakė jautųsi, kad šie metai yra jos, todėl iš projekto tikėjosi kaip įmanoma daugiau. „Labai ačiū, kad palaikėte šią nuostabią jauną moterytę. Ne veltui publika taip mylėjo Gerdą“, – sakė Jazzu.

REKLAMA

Jau kitą sekmadienį šou pusfinalis. Jame pasirodys keturi dalyviai. Tai – išsaugojusi savo vietą projekte M. Mikutavičiaus mokinė Milda Martinkėnaitė, S. Prūsaičio mokinė Martyna Jezepčikaitė, J. Arlauskaitės-Jazzu mokinys Norbertas Liatkowsi, šią savaitę sugebėjęs pasirodyti puikiai ir stipriai sirgdamas, ir S. Urbonavičiaus-Samo mokiniai, pusbroliai Titas ir Benas.

Kitą savaitę su projektu atsisveikins vienas dalyvis. Jis taip pat pasirodys projekto superfinale – dainuos svečio teisėmis. „X faktoriaus“ superfinalas jau gruodžio 29 dieną. Tiek jį, tiek pusfinalį bus galima stebėti gyvai, įsigijus bilietus.

Gredos ir Mildos finalinę dvikovą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2019-12-16 12:38:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėrda tu pati nuostabiausia :tu privalėjai laimė tu buvai daug geresnė už Milda: linkiu didžiausios sėkmės ateityje,nepasiduok eik kitais metais ir laimėsi!
Atsakyti
0

žiūrovė
2019-12-16 13:16:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jazzu veidmainė kaip ir Samas. Jazzu nuo pat pradžių nenorėjo Gerdos, tik jos nuostabus pasirodymas privertė ją pasirinkti. Bet pagalbos Gerda negavo projekto eigoje. Tik aklas galėjo to nepastebėti, bet ir visi kiti X faktoriai, kurie buvo - jie nesąžiningi. Nešvarus teisėjų žaidima sbado akis, kas nors kiek supranta kūno kalbą ir mimikas. Gerda labai talentinga, gaila, kad pačiame pirmame etape su ja buvo pasielgta šlykščiai ir nešvariai. Jau prieš dvi savaites buvo aišku, kad nugalėtoja taps Martyna. Taip jau konstruojama.Gerai, sutaupysiu laiko toliau nebežiūrėdama.
Atsakyti
0

V
Viskas teisingai
2019-12-16 17:05:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vokalinės kultūros trūksta Gerdai.Negalima taip draskyti balso,reikia dainuoti,tembra atskleisti o ne ardytis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų