Atskleista 50-metės Aniston itin lieknos figūros paslaptis: tam yra svarbi priežastis

Kultinio serialo „Draugai“ žvaigždė Jennifer Aniston jau perkopė į šeštą dešimtį. Sunku patikėti, kad seksualiajai šviesiaplaukei tiek metų, tačiau tai nė kiek nesutrukdė jai džiaugtis pavydėtina figūra.

Jennifer Aniston (nuotr. SCANPIX)
6

Tiesa, visai neseniai portalas thesun.co.uk atskleidė, kodėl moteris turi tokią pavydėtiną figūrą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jennifer Aniston

Anot portalo, jai tokią fantastišką figūrą turėti padeda protarpinis badavimas. Jennifer Aniston teigė, kad naudojasi pasninko dietomis 16:8, tai reiškia, kad ji valgo aštuonias valandas per parą, tuo tarpu nevalgiusi likusias 16 valandų.

„Aš pastebėjau didelį skirtumą, kai 16 valandų einu be kieto maisto“, – teigė aktorė.

Ji pasikliauna dietologų nuomone, kuri teigė, kad toks badavimas padeda numesti nereikalingus kilogramus be didelių pastangų. Anot jų, jie nustatė, kad šis būdas ne tik padeda suvartoti mažiau kalorijų, bet ir pagerina kraujospūdį.

Tiesa, be šio badavimo ji kalorijas mielai degina ir sporto salėje: „Baigdama puikią treniruotę jaučiuosi tikrai graži.“

Moteris atskleidė, kad ir jos šeimos nariai prižiūri savo figūrą bei išvaizdą. Jos tėtis neturi nė vienos raukšlės, nes maitinasi sveikai bei pluša sporto salėje, o močiutė mirė būdama 95 metų. Jai pragyventi tokius ilgus metus padėjo puikūs šeimos genai bei subalansuota mityba.


Rašyti komentarą...
B
Bnm
2019-12-01 17:15:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man graži ji visai nuoga.goole parašai pavarde Vardą nude ir vaizdai ir vualia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų