Iš viešumos dingusi Jurgelevičiūtė švyti: išpildė savo svajonę

Garsi dainininkė Irma Jurgelevičiūtė, išgarsėjusi su grupe „Dinamika“, jau ilgus metus gyvena atsitvėrusi tylos siena nuo žurnalistų ir viešo gyvenimo.

Irmos Jurgelevičiūtės kelionė (nuotr. asm. archyvo)
26

Tačiau, panašu, kad moteris gyvena puikiai ir džiaugiasi gyvenimo akimirkomis. Neseniai atlikėja socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukomis iš Londono „Hyde“ parke vykusio muzikos festivalio „British Summer Time“.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš viešumos dingusi Jurgelevičiūtė švyti: išpildė savo svajonę

Ant didžiosios festivalio scenos pasirodė dainininkė Celine Dion, kuri pavergė visų širdis. Kartu su draugėmis Irma šėlo pasaulinės žvaigždės pasirodyme. Moteris neslėpė susižavėjimo, o nuotraukose Irma tiesiog švyti.

 „Įsivaizduok, kad nėra nei rojaus, nei pragaro, tik dangus virš mūsų. Įsivaizduok, kad visi žmonės džiaugiasi tik šia diena ir nėra jokių šalių ir sienų, todėl nėra dėl ko kovoti ir mirti, nėra net religijos. Įsivaizduok, kad visi žmonės gyvena taikoje.

Žinau, gali mane vadinti svajokle, bet as nesu viena tokia, tikiuosi, jog vieną dieną ir tu prisijungsi, ir būsime visi kaip vienas. Isivaizduok... #CelineDion #BritishSummerTime #Hydepark – aukščiausias lygis, kokybė visame... Mano mega žvaigždė, mano išsipildžiusi svajonė... Visų karalienių karalienė... Dar negaliu sugrįžti, vis dar su esu su Ja“, – emocijomis dalijosi Irma.

 

 


Rašyti komentarą...
R
Regina
2019-07-12 16:48:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesmerk - ir nebūsi smerkiamas!!
Atsakyti
-2

B
Bronytė
2019-07-12 09:33:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galvojau pingvinus pamatyt svajojo:)
Atsakyti
0

L
Liepsnele
2019-07-12 16:08:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Irma turi isskirtiniai grazu balsa.Gaila kad dingo nuo scenos.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų