Rašyti komentarą...
Man tai keista ,tokios pinigų plovyklos veikė dešimtmečiais ,niekam nerupėjo tik kažkodėl dabar viešinama ,arne Skverneli ,pabuves valdžioje negali sustoti traukia nors tu ką.
@Senjora Ponia "senjora",- "varykit" ten, kur taip iš tiesų vadinsitės būtent taip. Lietuvoje gyvena "senelės", "močiutės" , "pensininkės", bet "senjoros" čia niekada "nesiveisė"...
Ir keliuku sau neasfaltuoja...........ir nevagia.............
Na pats ir nekažkas, jei plačiau pažvelgt nelabai turim tokių autoritetų nei premjeru nei prezidentu būti .gaila bet iš šitų politikų nėra ką pasirinkti .gal akademinėje visuomenėje atsirastų.??????
Grybu karas
Man Furmanavičiaus "politika",cituojant ir pateikiant ištraukas ar pan. dėl kalbėjimo netikslumo, atrodo vienprasmiškai kenkėjiška Valstybės atžvilgiu.Tinka tik auditorijai, neturinčiai savo nuomonės, pritraukti.
@Simonas Prie ko čia tie 3 metai laisvės atėmimo(vykdymą atidedant 2metams).Kyšis vos 20 K. Juolab gerb., Tomkus gerai pasakė, mano draugai sąžiningai atsėdėjo.
KA TAS SKVERNELIS PATS NIEKO NESUGEBA TIK LIEZUVIAIS MALTI ATEITIS PARODYS NIEKN GERO NA MATYSIS
kad kelelis nedulketu
Manau, kad ideaus naujp premjero variantas Gintaras Furmanavičius. Aišku pradžiai reikia priešlaikinių rinkimų ir Maršas ten gaus minimum 120 vietų. Tai mylimiausia visų lietuvių politinė jėga. Pons Gintaras, tai sąžiningas, nesusitepęs žmogus, gerai kalba, matosi daug ir visame kame išmano. Jis tinkamiausias premjeras. Neatmeskime ir išskirtinio proto, niekada su komunistais nesusudėjusio Artūro Orlausko.
@Audronė Gal šiandien grybų kokių valgėte ?
@Audronė Jau paleido tave is durnyno?
teisingai sukraut visiem lagaminus ir lauk is lietuvos tik tegul privogtus pinigus palieka lietuvos pusej .cia ir taip aisku nukreipia demesi nuo didesniu aferu ir skandalu ,nes kazkaip nato virsuniu susitikimas nublanko nors ten milijonai bus issvaistyti.
Skvernelis nebežino ką daryti. Ministro pirmininko vieta turščia, bet Skverneliui nepasiekiama. Tai juokinga, Skvernelis kaip durnelis.
@Skvernelis pasimetęs tvartelio šunelis aplojo S. Skvernelį

Skaitomiausios naujienos
Į viršų