Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Anglų, rusų, ispanų. Trys kalbos leis susikalbėti praktiškai visur. Kalba ne prie ko... visą jovalą, praplautom smegenim, darom savo pačių rankomis.
Rusams, iškyrus Rusija, po šio karo vietos nebebus, visi pamirš kalbėti rusiškai. Kam ta kalba tautos, kuri pagimdo tokius išsigimėlius kaip Putinas? Mokytis viso Pasaulio atstumtuju kalba beprasmiška.
@Tadžiku kalba geriau
ATSTUMTASIS BUS BET NEAISKU KAS NEREIKETU TAIP DRASIAI NEBENT PRISISKAITAI IR PRISIZIURI PROPAGANDOS LIETUVOJ
Siaip tai rusu kalba reikalinga,kad ir kur nuvaziuosi-vis tiek susikalbesi.Kiek girdejau prancuzai be savo kalbos dauguma su kitos salies atvykeliais nesusikalba,vokieciu kalba-nepriimtina,prisiminus II pasaulini kara,dabar karaliauja anglu kalba-reklama,dainos,restoranu,kaviniu pavadinimai-viskas anglu kalba, kokia kalba po keleriu metu Lietuvoje vyraus,kinieciu,svedu ar dar kokia nors,neduok dieve kokia nors indenu....O kur dingo Lietuviu kalba-stai kur klausimas.
reikia lesti psirinkti iš vokičių, prancūzų, anlgų, rusų, ispanų kokia nori, o ne kišti per prievartą anglų ir rusų kalbas.
moku 15 rusisku keiksmazodziu ir puikiai su rusais susikalbu visom temom.Nesuprantu,kam mokyt ta kalba uztenka keliu keiksmazodziu.
Viskam yra sveikas protas.Galima nemokyti rusų kalbos,bet mūsų vaikai nuo to raštingesni nebus.Praeis putino laikai ,kažkada bus normalūs politiniai ir ekonominiai santykiai o nebus paruošti diplomatiniams ,politiniams, ekonominėms dirbančių žmonių ,nes nebus kalbančių rusiškai.Čia labai trumparegiškas ir neišsilavinusių politikų požiūris,čia ir dabar nereikia,o vėliau? lietuva sprendžia problemas visur taip,už tai ir maudomes kivirčiuose ir neapykantoj
@Nuomonė
turiu žinoti ne tik rusų,bet ir priešų kalbas
Mokyklas tai tikrai rusų naikinti. Kalbos naikinti nereikia. Geriau lenkų mokyklas steigti juk lenkai duoda pigaus maisto.
@Vika
man tai lenkai i namus uz dyka atvez ir dar primok,kad paimciau.
andriukaitis tylus ir pasislepes komunistu gerbejas..
Jis moka apsimesti tautos didvyriu ir tremtiniu.
geras dalykas kad jis sensta ir jo laikas baigiasi.
Jis moka apsimesti tautos didvyriu ir tremtiniu.
geras dalykas kad jis sensta ir jo laikas baigiasi.
Ir iš kur tokių durnių atsiranda ir dar tiek daug. Nesimokykim o dar geriau uždrauskim rusų kalbą, sudeginkim rusiškas knygas, neklausykim rusiškos muzikos ir Lietuvoje prasidės gerovės laikai o rusai labai mūsų bijos. Dar gerai kad tokiems proto bokštams nekilo mintis uždrausti Noviko daina Putinai kaip politiškai nekorektišką. Kalba bendravimo priemonė o jei konflikto su metu ketinate ne bėgti o priešintis, tai galimo priešo kalbą reikia išmokti kuo geriau ir kad kuo daugiau kad būtų suprantančių.
o ne tos galvažudžių, prievartautojų, teroristų kalbos. Tegul būna prakeikta ir Rusija, ir ta jų kalba. Uždaryti juos kaip Šiaurės Korėją ir tegul uždaryti jie ten vienas kitą terorizuoja, žudo, prievartauja. Rusų tauta, motinos, kalbančios rusų kalba, pagimdė visišką išsigimėlį Putiną ir visus jo rėmėjus. Mokykimės ne išsigimėlių, bet garbingų žmonių ukrainiečių kalbos. Bet pirmiausia - lietuvių.
@Mokykitės ukrainietiškai
Tikrai taip, nes ukrainiečių kalba tai tarsi bendrinė kalba kitų slavų kalboms. Ją mokėdami lengvai susikalbėsit tiek su lenkais. serbais, slovakais, bulgarais ir net čekais. O šito tai jau nemažai. Mokykimės, švieskimės, bendraukime su tais, kuriems šiandien sunku, kuriuos gerbiam, kuriems padedam ir kuriais didžiuojamės. Slava Ukraine!
@Mokykitės ukrainietiškai
kvailį, visas kalbas reikia mokėti - apsigraibik ar nemiegi
Skambant svarstymams nebemokyti rusų kalbos, atsiranda širstančių: „Tai yra durnystė“