Rašyti komentarą...
Ziuriu i Beata ir matau ateityje
Ziuriu i Beata ir matau ateityje
Z.Kelmickaite. Tip -top, kaip du vandens lasai: ir maniera, ir kalba, ir ivaizdis. gestikuliacija ir t.t.
Susna ir tiek....... :)
@Eglė Eglėė DIJORA DIJORKYTA YRA SENOJE KAIP KIAUNĖ PASKUTINĖ JI NEREIKALINGA ŠOU BAPCIŲ NEREIKIA ŠOU TREČIAS ŽMOGUS TRUGDO VESTI LAIDA MANO MANYMUI JOS VISAI NEREIKIA IR NEREIKĖJO JI GĖDA DARO VISA LAIDA AR GALITE JA ATLEISTI IŠ LAIDOS LAI DIRBA KITA DARBA TA PAMAIVA BETO RENGIASI JINAI KEKŠIKAI NUO PIRMOS DIENOS PER SAVO GIMTADIENĮ VISA LAIDA PUIKAVOSI IR DRAMONSTAVO KRŪTINE SAVO TIK VIEN IR VASARA PASIRODĖ SU MAUDYMUKU JI GĖDOS NETURI IŠ VISO TURI VAIKINA LAI SĖDI SU JUO KAM ĖJO Į LAIDA PASIVAIDENTI JI TIK, VAIDINA DAUGIAUSIA NORIU BE JOS ŽIŪRĖTI TV3 KANALA ATLEISKITE JA IŠ LAIDOS JI TIESIOG KLAUNĖS VIETOJE BŪNA IR LABAI VAIDINA VISA LAIDA KAIP TĖVAI LEIDŽIA JAI PUSNUOGIAI RODYTIS EKRANE AR KITU DARBU NĖRA !!!BAIGĖSI MODELYSTES TAI REIKIA IŠ NAUJO PABŪTI NORS EKRANE KAD VĖL NENUVERTĖTUM...... INTERNETE VIEN PUSNUOGĖS FOTO NE KOKIA ESI IŠ NUOTRAUKU TYPO NEDRASI IR tttt.... IŠ FOTOSESIJU NEPASAKYSI !!!! TAI KADA EISI IŠ LAIDOS VISAM LAIKUI GALI PRAVESTI LAIDA TIE VYRUKAI ABUDU BE TOKIU PAMAIVU TIKTAIS..... AR KAM TA PASIPŪTELE PATINKA???
@Irma T. Ji durnes vietoje pabūna višta
Kada paliks Dijorka laida kada be jos žiūrėsime be bobu
Dar Ta Dijora Sėdi Laidoje Ta Klaunė užtenka Mindaugo su Justinu abieju trečias nereikalingas Dijorka yra vietoi klaunės noriu žiūrėti laida be tos klaunės šavalkos pusnuoge rodaisi papai krenta pro suknelę gal dar nuoga nusirenk pasirodyk nedaug trūksta !!!!
Šavalkai metas eiti iš tv ekrano į kasininkes savo mieste sedėti o ne vaidinti kas aš esu !!!! Pasaulio bamba !!! Gėda prijamate klaunes ji klaunė ant senos ir tiek !!!!!!!!
@Milda Klaipėda Ji ir yra klaunė metas palikti laida noriu ir ašš žiūrėti laida be,jos ji gėda daro laidoje sarmata !

Skaitomiausios naujienos
Į viršų