Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Programa per daug išsiplėtusi, kurioje yra nereikalingų temų. Formulių lapukai (kurie yra duodami egzamino metu) nelabai ten ir padeda, nes užduotys kitokio lygio. Žiūri į tą užduotį ir į formules vienu metu ir nesupranti kaip tą formulę pritaikyti.
Praeitais metais laikiau valstybinį matematikos egzaminą ir prisipažįstu, kad neišlaikiau. Daug streso ir nervų kainavo tie egzaminai. Sėdi ant kėdės ir nervinies, nes nežinai, kokios bus užduotys. Tam, kad gerai pasiruošti matematikos egzaminui, reikia labai daug laiko skirti matematikai, vien tik pamokų nepakaks, reikia dar papildomai mokytis. Viskas dar priklauso nuo mokytojų, nes pavyzdžiui anksčiau turėjau nekamtikusią matematikos mokytoją, kuri net nesugebėdavo visą programą pereiti per vienerius metus, nieko neišmokino. O kai persikrausčiau ir pradėjau lankyti kitą gimnaziją, ten jau buvo žymiai stipresni mokytojai. Tik gaila, kad atsilikdavau matematikos žiniomis paskutiniaisiais mokslo metais, nes senesnė mokytoja apleido viską.
Paklauskite tų vaikų tėvų, ar jiems kada nors gyvenime prireikė tų tangentų, kotangentų. Moksleiviai be reikalo apkraunami nereikalingais dalykais. Matematikos programa tikrai turi būti supaprastinta.
Smagu, kad abiturientai prieš egzaminus labai bijo, ir patiria labai daug streso. Jie kurs mums ateiti. Smagu, kad bijo... kuo daugiau baimes tuo sviesesne geroves valstybe.
Norint tinkamai pasiruosti matematikos egzamimui reikia visus metus papildomai mokytis pas korepetitorius, vienas mokytojas neturi galimybės paruošti visą klasę egzaminui, mokiniams reikia dirbti papildomai.
Ko jie prakaituoja, vistiek 95 proc pasiskirstys po fabrikus, dirbs valytojais/padavejais, ziauriausiatai dar stos i univerus irmokes pinigus, tik atidejines neisvengiama :D
@Valdays Teisingai sakot. Sh ta matematika, tiek vargau, geriausi balai, vidurkis 9,6, istojau nemokamai, nepatikau vienai mokytojai, mazino balus ir is nemokamo i mokama patekau, tevas neigaliu tapo, nebuvo kam padet uz moksla moket, reikejo slaugyt teva, mama ir taip neigali buvo po manes gimdymo, tai ir nuplauke visi mokslai. Dauguma geri pazymiai, geri baigimai, o dirba fabrikuose, arba suserga depresija, visi tie diplomai atsiduria stalciuose dulket. Baige drauge desimtukais lt filologija ir bedarbe, niekas nepriima, ejo i prekybos centra dirbt. bande korepetitore but, uzdirbo 100eur per men.kazkas idave ir gavo bauda uz nelegalu darba, nors ji tik pabande. Kai fabriko darbuotojas gauna apie 2k, o bibliotekininke siek tiek daugiau, nei MMA uz savo darba, tai kuo verti tie mokslai.Tevai vercia, vaikai depresuoja, stresuoja del mokslu, vis tiek bus ubagai, kaip dauguma lt.
@Realybe Labai gerai aprašyta situacija kuri laukia daugelio po diplomu iteikimo. Nusėmus rožinius akinius užgrius PSD mokesčiai ir išsilaikymo problemos. Kas stos reikes moketi už viską plius egzaminai ir koliokvumai. Po baigimo į darbo birza ir atidirbti šluojant gatves ir renkant šiukšles už pašalpą. Ir taip iki gyvenimo galo nuo širdies smugio, infarkto ar skausmingo vežio. O toliau į krematoriuma ar po žeme karste. Tai vadinama gyvenimu.
Kasmet nuo rūkymo miršta 7000 lietuvių, Kiek lietuvių pražudė tabakas per visus Nepriklausomybės metus.
@BLAIVININKAS O nuo maisto į kurį prikišta konservantų?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų