Rašyti komentarą...
Kas tokias kvaisas renka į seimą? Manau reikia perrinkti seima, bemtyjau kelis Seimo narius.
A pas jūs smegenų ?? vištos !!
O mes iki siol neturim istatymu del smurto ar priekabiavimo?
Morgana raudonajame portale surašė
Morgana raudonajame portale surašė
ko siekia: Apnuogintos visuomenės žaizdos: santykiauti, neįsitikinus, kad partneris su tuo sutinka – normalu? Ji mėgina įtikinti, kad moterų teisės ir apsauga nuo smurto – milžiniška
problema, bet kanapinių siūlomi sprendimai gan abejotini.
Gatavas siužetas fantastiniam trileriui.
deja, tai ne fantastika, o tikrovė
deja, tai ne fantastika, o tikrovė
@Režisierius kritiškiau žiūrėti į žiniasklaidos pranešimus, informacijos šaltinius Lietuvoje nemokoma. Daugelis vis dar neatsiskyrę nuo sovietinio mąstymo ir rusų pasaulio. Nepilnamečių nuo „neigiamos informacijos“ nesaugo netgi Lenkija. Panašus įstatymas yra tik Rusijoje.
Gana unikalūs ir ne tikrai ne gerąja prasme esam ir su šeimos samprata, jos „stiprinimu“.
Pokyčiai įmanomi, kartais būna kultūriniai šuoliai. Kažkas tokio prasidėjo 1988-1991 m,, kai buvo vaduojamasi iš sovietinės priespaudos. Paskui sustojo ir netgi vietom grįžo atgal.
Noriu fiti miti turiu pažyma ka man dabar daryti
@Prezykas Rašyk Seimo narėms, jeigu kurią tokius įstatymus matamai nori raštiškai patvirtinti sueitį, gal be popieriaus nieks jų neima
Geras įstatymas,daug moterų mylisi santuokoje per prievartą,nes kaip bebūtų moterim fiziologiškai reikia mažiau sexso nei vyram.Balsuoju už!
Deja, nesusikalbėjimo gerokai daugiau
Deja, nesusikalbėjimo gerokai daugiau
@Laima nei daugeliui atrodytų. Kai kurios moterys nepajėgia atvirai ir nuoširdžiai išsakyti, ko iš tikrųjų norėtų. Jos labiau linkusios naudoti kūno kalbą, intonacijas ir dviprasmybes nei vienareikšmiškai suprantamas sąvokas. Gestai ir intonacijos neretai prieštarauja ištartų žodžių reikšmei. Labiau patyrę nepasimeta ir kaip nors prisitaiko, bet vis vien nejauku.


1984 -"Partijos tikslas buvo ne paprasčiausiai sulaikyti vyrus ir moteris nuo santykių, nes jų neįmanoma kontroliuoti. Jos tikrasis neskelbiamas tikslas buvo atimti iš lytinio akto malonumq. Vedybiniame ir nevedybiniame gyvenime pagrindiniu priešu buvo laikoma erotika".
Durniu šaika,seimo lyderiai tik pinigus graiebti milijonais.Nusipeza visai.Vyt lauk visus
Į viršų