Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O tai vaikai TIK musulmono?
O tai vaikai TIK musulmono?
Tai gal bendri vaikai? Nusisrasote ir nejaučiate
Taip ir bus anksčiau ar vėliau. Didelė paslaptis - slepiasi Zarasų krizių centre
Su muslimu susimete :D Gerai juda lietuves, dabar tegu juoduli susiranda :D
Saunuole puskyte:}
siaip, as musulmono vietoj ta pati padaryciau. Ka ji sau vaizduoja? nezino savo vietos? Nieko, dar suzinos.. ir niekur ji nepasisleps, nuo ju neimanoma pasislepti.
Savo vaikus gali krikštyti, o
Savo vaikus gali krikštyti, o
kokią teisę turi krikštyti musulmono vaikus?!! Aš paimsiu budisto vaikus ir pakrikštysiu! Geras bajeris, susipyko su protu. Dar kaimyno vaikus pakrikstyk.
@Savo vaikus gali krikštyti, o
Kas per o. Ji pagimdė keturis vaikus nuo musulmono. Tai vaikai jau nebe jos tik musulmono. Ji turi teisę krykstyti juos, jeigu ji pati nėra pasirinkusi musulmonų religijos.
Bet tos 'pries srove' laidos vedejos kokios visteles, tai negaliu, isskyrus ta Audre, ta atrodo siek tiek proto turi, bet tos kur kalbina dalyvius, tai jomajo :D O cia nieko asmenisko, bet bendrai paklausiu - kam sedint ta koja viena ant kitos kojos kelti? Nu kam? Taigi nepatogu taip sedet. Kojas lygiai laikant ir issisketus patogu. Ar cia kieciau taip tipo? Kaip tik kieciau issisketus
Geriau vaiku paklausti, kur jie nori pasilikti ir su kuo. Su vaikais kaip su zaislais elgiamasi. Nebent labai maži ir kalbet nemoka, tada nepaklausi.
Ir berniukams geriau augti su teciu, mergaitems su mama. Mama negales teisingai išauklėt berniuko, bus daug problemų ir jai nepavyks taip auklėt, kaip gali tik vyras...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų