Rašyti komentarą...
O ko stebėtis tokių žiaurumu, nes elgesis su gyvūnais stovi toliau eiliškume ir yra silpnesnis, nei elgesis su pačiu savimi. Juk žmogus leidžia ir pats iš savęs tyčiojasi. O tai ir vyras vaidinantis esantis moterimi, moteris vaidinanti esanti vyras pradedant nuo homoseksualių asmenų, trans ir visokiu drug ar drag (viena raidė esmės nekeičia), įstatymų surėdymas taip, kad tėvai jau nebegali priešintis tam kas vadinama delytizacija vaikų, nes jau nebe vaiko gimimas pasako kokia lytis pas vaiką, o pats vaikas. Mama aš nuo šiandien busiu mergaitė pasakė Petriukas nespėjąs subręsti ir pažinti kas jis ištikro yra. Dar įvairios med. operacijos ne tam, kad atkurti tam tikras veiklos funkcijas žmogaus gyvenimiškoje veikloje arba kažkiek sumažinti diskomfortą, bet daromos tam, kad iš žmonių gauti per įvairias socialdegradacijos platformas gauti ŠLOVĖS balų, kaip ir su piešiniais ant kūno, VISO. O pats didžiausias žiaurumas žmoguje yra tas kas katras vadinamas ABORTU, nes tai NUŽUDYMAS per NEAPYKANTA žmogui. Arba alkoholizmas, narkomanija, prostitucija. Ir tas žiaurumas su gyvūnais yra ženklas, kad žmogus degraduoja DVASIŠKAI ( dvasingumas ne tas katras propaguojamas rytuose, o KRIKŠČIONIŠKASIS), ir tai yra vienas iš požymių žmogaus degradacijų ir tapimu žvėrimi.
@Bronius Tai apie kokia jūs galite kalbėti meilę gyvūnams, jei patys iš savęs tyčiojatės LGBT, ABORTAI ir dar ten kai kas.
pacius skriaudejus kas nors APTALZYTU, nukapotu nagus ar dar ka padarytu, nebenoretu nieko daryt silpnesniems, prakeikti sadistai
@VALIO Aš ir sakau, reikia uždrausti abortus, nes juk negimęs žmogus yra silpnas ir bejėgis ir negali pasipriešinti mamos žiaurumui, daktaru, tėvu ir giminaičiu įgeidžiams.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų