Rašyti komentarą...
Duok Dieve Sveikatos..., "Gelbėtojų Komandai "...,- kad ir toliau eitumėte šiuo Keliu..."Negalėjau Nepadėti", kad visuomet! tai galėtumėte..., artumoje bendrystėje mūsų maldų ir Dievo...- visų mūsų Dangaus Tėvo
Palikite savo kūntaktus, numeriuką, paskambinsiu
Skaitau komentarus ir šiurpstu. Vietoj to kad padėt žmonėms turintiems priklausomybių, jie smerkia juos. Tarsi miestuose turtingi žmonės, negeria. Vieni geria iš skurdo , kiti iš pertekliaus.Ir tie kurie patys geria ir neturi atjautos ir moralės tą laidą smerkia. Laida gelbsti žmones, nesvarbu kaip jie beatrodytų ir kokie, jie bebūtų.
Pasakysiu tiek. : laida gali žiūrėti degradai, tas zitkus prasigeres asaba dolbajobas kitaip sakant
O kodėl nevažiavot pas sergantį karį kai jumis kvietė ???
Gerai kad dar yra norinčių padėti, ir nieko už tai nereikalauti, juk šeip dabar net piršto nieks nepajudina. Pagarba Žilvinai.
Visai gera laida.Rodo kaip žmonės gyvena Lietuvoje.Ivairiausių gyvenimo istorijų parodo ,kad gali suteikti žmogui pagalbą ,kad ir kas nutiktų.Visokių išgyvenimų pas žmones yra,problemų ir sunkumų.Nebūtų įdomu žiureti jei tai būtų režisūra bet deja tai realybė!
Koks gyvenimas Lietuvoj tokį ir per tv.rodo,niekas neišgalvota,nepagrąžinta,beje ir seime visokių yra,jog juos kažkas išrinko(alkoholikus,narkomanus))
Į viršų