Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
sveiki, mane mėgina apgauti aferistas apsimetęs aktoriumi iš JAV Kevinu Durandu. jis reikalauja mano duomenų nes nori atsiūsti kažkokį siutinį bet jo agentas nemato mano duomenų. jis naudoja emocinį šantažą kuris mane labai veikia. man reikia pagalbos.
O taip man visokie tipo užsieniečiai turtingi vieniši nori palikti turtą prašo sąskaitos nr..
Aš tiesiog ignoruoju!
Patarimų ir jums!
DD babkiu turitik pasalpu praso, lengvatu jiems duok.
Išgaudyti tas IŠGAMAS ir miestų aikštėse ant kuolų...

@Vaidotas O jie ruskijoje. Pabandyk pats juos iššaudyti!
@Vaidotas Nu tai pradėk gaudyti.
Parduodu Lansbergio šuda ant pagaliuko.
Va aptue tai mūsų žiniasklaida turėtų klykti kasdieną. Kiekvienas portalas, kiekviena televizija , miekvienas laikrastis ir radijo programos! Nes naivių žmonių yra tūkstančiai
Gal perspėjimai žiniasklaidoje ir padės tokiems naivuoliams, o dažnai ir silpno protelio žogeliams atsitokėti. O dabar kas, tik fabar pasirodo vienas kitas straipsnis apie tuos nausėdas, grybauskaites , šimonytes ,bareikius ar kitus žinomus žmones ,raginančius investuoti. Tie fake jau daug metu malasi fb, bet niekas iki siolzmoniu neperspejo, kad tai sukciai. Net komentarų po reklamom nėra apie tai.
Tik bukas sovietzmogis gali tokiais paistalais patiketi facebooke.... Jo zinokit tikrai tikrai jums per facebook prezidentas parasys.... Jerguleliau...
Man lygiai taip pat buvo nutikę. Tik gerai, kad sąskaita buvo beveik tuščia. Netekau beveik 4 eurų. Sukčiavimą privalome sustabdyti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų