Įamžintas momentas, kai spaudos konferencijos metu Trumpui liepta evakuotis

Vašingtone prie Baltųjų rūmų – neeilinė situacija, dėl kurios spaudos konferencijos metu turėjo būti evakuotas Amerikos prezidentas Donaldas Trumpas. Skelbiama, kad prie prezidento rūmų pareigūnams teko paleisti kulkas į 51-ienų vyrą.

Nekasdienė situacija Baltuosiuose rūmuose įvyko tuomet, kai Donaldas Trumpas, atvykęs į spaudos konferencijų salę, pradėjo kalbėti apie artėjančius rinkimus ir šalies ekonomikos gaivinimą, dėl kurio šiuo metu Amerikoje esą atsigauna akcijų rinkos.

Bet netrukus saugumo pareigūnai tyliai paaiškino prezidentui, kad reikia staigiai palikti spaudos konferencijų salę, ir prezidentas išėjo.

Kad kažkas nutiko, aiškėja matant, kas dedasi lauke – Baltųjų rūmų pašonėje. Čia pareigūnai pašovė 51-ienų vyrą, kuris, prisiartinęs prie teritoriją saugančios saugumo tarnybos, pareiškė turintis ginklą ir staiga ėmė taikytis į pareigūnus. Pastarųjų šūviai nuaidėjo greičiau, o Donaldui Trumpui netrukus leista pratęsti spaudos konferenciją.

„Atsiprašau už tai. Prie Baltųjų rūmų buvo šaudynės. Ir panašu, kad viskas puikiai sukontroliuota. Norėčiau padėkoti slaptajai tarnybai už tai, kad jie visuomet greiti ir efektyvūs. Vienas žmogus po šaudynių išvežtas į ligoninę“, – teigė JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

Skelbiama, kad pareigūnai pataikė užpuolikui į liemens sritį. Vyrui nepavyko prasibrauti į Baltųjų rūmų teritoriją. O Trumpas prisipažino, kad pareigūnai jo nevedė į bunkerį, tik į Ovalinį kabinetą.

Daugiau detalių ir momentą, kai Donaldas Trumpas buvo išvestas iš spaudos konferencijos, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
F
Fui
2020-08-11 18:04:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trumpa apsaugojo! Gerai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų