Rašyti komentarą...
“Tai žinutė Rusijai. Tai įspėjimas. Jūsų kariai įkalino tūkstančius ukrainiečių civilių ir sužeistų karių plieno gamykloje. Duodame jums 24 val. leisti jiems evakuotis, o jums – atsitraukti iš Ukrainos. Jei to nepadarysite ir imsitės dar baisesnių veiksmų, mums neliks kito kelio kaip tik smogti jūsų energetikos infrastruktūrai. Ir mes parklupdysime jūsų šalį per kelias valandas. “- 24 val. praėjo, ne parklupdyta rusija, kuri toliau bombarduoja UKRINA!!!! Kam tokie iššūkiai, jeigu negali įgyvendinti ????
Myli rusus, nes 46m gimė vokietijoje begalė rusiuku
E-tulžimi e- taškosi e-tikrovėje vienas stribo vaikas , galimai gavęs pensiją iš maskolių. O mes skaniai pakikenome : )) Maloniai kikenam ir tikroj tikrovėj , kai žilaūsiai\ žilakušės siunta dėl sugriautų kolūkių : )
Vokieciai pirmoje eileje galvoja apie savo zmones,o ne kaip musu valdzia.Musu valstybe dar negrazino ligotiems pensininkams per pirmaja krize pavogtus pinigus uz ypatingai kenskmingas darbo salygas.Aciu Skvernelio vyriausybei,kuri nors 10% grazino.
@Pensininkas Jei iš tikro ir esi pensininkas, tai jau ir numirsi baigtu asilu. Ar daug gerovės ir šilumos dabar reikia Bučoj ir kituose Ukrainos miestuose rusų sadistų nužudytiems civiliams? Daug gerovės gavo tie, kuriuos 1940 metų birželį ruskiai sugrūdo į gyvulinius vagonus? Primint, kiek išliko iš išvežtų 30 tūkstančių? "Net" trys procentai! Tu, asile, šito nori, kad pasikartotų? Nuduodi, kad nesupranti, arba esi rusų galvažudžių pakalikas. Kol bus Rusijos imperija, nei taikos, nei ramybės pasaulyje nebus. Ir jei tik atsiras proga demontuot šitą galvažudžių irštvą, šitai privalu pasauliui padaryti. Ir, panašu,kad šitas laikas čia pat.
@Algis Jau vėl tas prietranka atsirado, galvojau, kad nugaisi ar durnyne uždarytas, pasirodo vėl jis laisveje
@Algis 2010-2011 metais ,kai mus apvoge ukrainieciai dar nekariavo proto bokste.Asilas buvai asilu ir liksi.
@Atsakymas Ir kas tave, kvaileli, apvogė ir kuo? Pamiršai socilademokratus, ar datas supainiojai? Kada tualete pamiršti nusimauti kelnes, kalti visi kiti? Ko neklyki, kad "Landsbergis sugriovė kolchozus"? Tema pernelyg kvailai atrodo? Panašu, kad iš tamstos smegeninės tupyklos tusinys jau nebeišei. Sėkmės besispjaudant, nieko daugiau ir nesugebi.
algiui Pirmiausia Bucoje ir daug kur kit
algiui Pirmiausia Bucoje ir daug kur kit
@Algis DDD
@Pensininkas Ka gražino tas vagis jei gražino tai,Musu peikiamieji Koncervatoriai .
@Ubagas Sukruto konservatoriu gerai apmokami suneliai.
@Ubagas "Pensininkas" matomai "pamiršo savo numylėtinio tvorą, kurią pastatė jau bankrutavusi "Skirnuva" iš Alytaus (A.Paulausko tvora niekoneprimena?). Ką jis prisimins, jis iš prigimties kiekvienam "naujam tautos gelbėtojui" lyžtelia užpakalį.
@Pensininkas Vargseli miesto iš bado. Neklaidink žmonių pensijos išmokamos buvo ir dabar išmokamos laikų. Gal tau Putinas ir nubraukė rusiška pensiją. Apgailestauju kad jam pritrūko kruvinų rublių tavo pensijai
@Vargšas Nezinai,geriau patylek.As ne prie Putino gavau pensija.Tai konservatoriai vagys su Kubiliumi ir Simonyre apvoge mus ligotus pensininkus.Turiu dokumentus ir galiu irodyti,kad Lietuva vagiu valstybe.
@Atsakymas Ir ko čia triniesi? Varyk pas savo Putiną ir galėsi gaut savo pensiją, visus 11,5 tūkstančio rublių! Nors pagyvensi, "bojarkos" pagersi,iš pensijos nusipirksi tris kopūstus ir pora skardinių "Baltika" myžalo. Už likusius nusipirksi degtukų pasišildyt, tad dau ir nelauk, dink iš Lietuvos, jei taip jau čia blogai.
@Atsakymas Tai keliauk pas putiną , tas primokės kruvinais kerziniais "čebatais" , pasisotinsi
@Atsakymas tai tavo , durniuk, dokumentuose parašyta , kad ir aš vagis ? ir mano uošviai\tėvai\pusbroliai ?
@Pensininkas Eik lauk troli,pardaves dusia uz sidabrini
@Pensininkas vokiečiai yra stori ir bevaliai. Jų ekonomika auga tik dėl milijonų imigrantų iš karo kamuojamų šalių... O statistinis vokietis demokratiją gina tada kai iš to gali uždirbti... Kai lietuva ir lenkija ginė Europos sąjungos sienas vokiečiai rėke apie žmonių pažeidžiamas taises. O kai debilai sprogdina vaikus aviacinėmis bombomis tai nieko tokio... svarbu kad toliau pinigai kapsėtų iš eksporto...
@Pensininkas Tai pavalyk Skverneliui keliuką , mašinos dureles atidaryk , gal dar 10% pridės

Skaitomiausios naujienos
Į viršų