Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
As jus nubausiu
Tai vaziuoju pagal taisykles, bet pvz, su priekaba krautas lenkia, nieko netraukia jo masina, ištisinė linija, kirtau per stabdžius, jam liko mano dėka laimė 10 metrų iki susidūrimo. Ir tokiu kasdien. Tai va tokius gaudykit, gaila registratorius nebuvo, per plauką nuo avarijos.
O yra kurie lenkia, bet laikosi linijų ir atstumo. Ir matomoje vietoje.
O pensininkams išvis reikėtų uždrausti vairuoti.
@Vardenis Toks didelis, o kad tai niekam nerūpi, nesupranti...ir vardą slepi kaip tikras lietuvis...
Kentės šeimos.
Idomu kas tiek brangiai kainuoja kad administravimas kainuoja net 8 EURUS pervedimas kainuoja pažeidėjui čia tpo fox pay tiek nuplėšia kad valdžiai praneštų apie tai kad sumokėjom......
Nauji mokesciai, didziausias radaru ir nezymetu mentu masinu tinklas visoj europoj ir keliamos baudos. O dar is rusu juoktis dristam? Musu valdzios uteles tik vogt ir mokescius kelt sugeba. Pradzioj tegu suranda kur 40 milijonu nuplauke - ar eilini karta kaltu nebus?
Policija taisingai nusprendė,nes greičio mėgėjai nekreipia dėmėsio kai per peščiuju perėja eina netik vaikai,bet ir suauge,kai pestieji eina per žalia šviesa,o graičio mylėtojai nekreipia dėmėsio
@Džeinė Teisingai, tamstele, supratai. Policija stebėjo,kol pastebėjo,o turėjo užsiimti prevenciniu darbu,išrašinėti baudas už pažeidimus! Iš kelininkų turi reikalauti atitinkamų kelių,kelių ženklinimų !kaip Vokietijoj!ar gal į Rusiją lygiuojasi?bauduoti ir kyšininkauti?
Artėja rinkimai,visiems tiems siūlytojams ir priėmėjams bus atsilyginta.
Viskas eina atgrasimui !
Tik kas pasjuos eis ? Neturiu laiko jų gaidynose lankytis. Ir mašina neprašo teisių ką važiuotų taip ką galit eiti nx
Patys chamai niekada neprisistato, sustabde automobili, dar kviecia apie kas ka kalbeti
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų