Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O velnias nesa pirkti nama is varzytiniu?Tai is ankso uzprogramuota kova tarp piliecio ir valdzios atstovu , kuri be pasekmiu nepraeina. Kersyjimas .
@Petras kai valdžia nesugeba normaliai sutvarkyti teisinės bazės, kad išvaržomą turtą įsigijęs asmuo gautų galimybę juo naudotis, tada toje "rinkoje" sukasi tie, kurie moka "išspręsti" tokias problemas ir jokių "varžytinių" ten realiai nebūna, tiesiog "perėmimas" turto su problemomis. nukenčia tiek skolintojas, tiek ir skolininkas. nes jei gautų normalią kainą, tai neliktų skolingas arbadar ir jam kažkiek liktų.
saugotis reikia moteru kurios nusitaiko i koki asila kad is jo viska atimtu ir atvirksciai alfonsu pilna Lietuva
Visai susipykote su protu,kam rašote tokius straipsnius? Ką normalu žmogų negyna jokie istatymai,kam Lietuvos konstitucijos istatymai?
Vaikus atima lengviau nei savininkas savo būstą.Teisėsauga ir teisingumas nesutampa.Nejaugi įstatymų kūrėjai taip padarė netyčia.Amerikoj tokie pat įstatymai.Nejaugi taip netyčia ir sutapo,ypač tuo laiku kai imigrantai suaktyvėjo.
Teismams papildomas pasipelnijimo šaltinis
Visiškas apsurdas , nesugalvoja kaip dar galėtų išgręžti pinigus iš žmonių . Jei įžengtum į seimūno teritoriją , jau būtum baudžiamas , o čia gali gyvent ir nieko , nes neturi turto ir ką iš jo atimsi . Tai kur paprasto Lietuvos piliečio teisės ???
@Nesvarbu visus iki vieno
Visa ta kebeknė sugalvota tam, kad advokatai ir teismai galėtų pasilupikautų iš mokių sąvininkų, o iš bomžų ir valkatų nieko neišpeši, todėl juos įstatymas gina.
Kažin ką jie sakytų, jei aš save identifikuoju kaip buvusį Nausėdos stiklainio savininku?
@Nu Nieko, gyventum sau su Nausėdiene ir vargo nematytum.
Atokioje vietelėje pagauni tokį veikėją, duodi pyzdy ir pats išlėks ,kaip kamštis iš buto. Jeigu nedingsta- pakartoji.
Kur rasi toki bardaką kaip Lietuvoi.
ispanijoj dar baisiau ten net isvaryt ne
ispanijoj dar baisiau ten net isvaryt ne
@Romas kok
Pagal istatymus net antstoliai jusu neturi teises iskraustit is buto net jei turit dideliu skolu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų