Rašyti komentarą...
su tokiom kainom lietuvoje minimali alga turi butu 2000 euru.
Su šeštadieniais ir viršvalandžiais taip.
Geriau, gal, ne vidutine rasykit o mediana. Nes jei vienas uzdirba milijona o kiti 10 euru tai vidutine gali buti 1000 euru. O mediana butu 10 euru, atrodo.
Mano tėvai sakydavo dirbi ir užsidirbti nėr blogo darbo yra blogį darbininkai
@Frakensteinas Yra blogo darbo, pavyzdziui pardavimas tabako ir alkoholio. Jei parduoti tai, kad ir dirbdamas kasininku jau darai bloga darba. Ir ji galima dirbt tik turint labai dideli poreiki pinigu, pavyzdziui skolu is kvailumo esi prisiemes ir reikia kazkaip grazint o kitu darbu tiesiog nera...
Gerai yr , bičiukai. Mano ir babytės pensija paaugo. Vėl ūgtels nuo sausio. Indėliai paskolų unijoje . Visko turim ,. Da i žioplesniem anūkam padedam .
TOKIA TURETU BUTI MINIMALI ALGA I RANKAS IR TU PACIU TOKIA TURETU BUTI MINIMALI PENSIJA
Tai reiskia ,kad euras jau ne pinigas,o siuksle...
vidutine1000,o vokietijoje moteru 1100eu pensija,o vyru 1500eu pensija,
reikia daryti isvadas o ne skelbti nesamones
musu valstybes statistika netikiu ji kaip nori taip manipuliuoja duomeninmis,taip pat apie infliacija ,tai irgi neatitinka isvados ,pagalt kainu politika ji desintis kartu yra didesne nei yra istikruju nes tai susije su valdanciuju noru pagazinti padeti
Yra kvalifikuotas ir nekvalifikuotas darbas, nemanykit, kad visa lietuva yra neissilavinus. Issilavine zmones uzdirba nuo 1500 iki 4000 i rankas. O jei tiek neuzdirba reiskias nenori ir tingi, nes reikia pastoviai tobuleti ir mokytis, o jei ismanai savo darba, tai mokesi susirasti ir labiau apmokama darba.
@Verksniams Jei visi prades dirbt kvalifikuota, tai nebus is ko moket, nes visa darba pagrindini nudirba nekvalifikuoti darbininkai, o ne direktoriai.
Melagiai nelaimingi,kas jau tiek uždirba?Gyvenimas valdant koncervams,tapo nepakenčiamas.Kainos kyla kiekvieną dieną,mokesčiai nerealūs,pažiūrėkite ką valgo paprasti darbo žmonės,nes ariant nebelieka atliekamų pinigų net geresniam maistui.Žmonės vos suduria galus,o visokie valdininkėliai ir firmų,,bosai,, vis turtėja,va jų gyvenimas tikrai atspindi ,,gerovės valstybės" lygį.
@Tokia tiesa Is tikruju zmogui reikia mazai labai valgyt. Tai ir pinigu dideliu maistui neturetu buti. Dauguma su virssvoriu... Cukraus aliejaus, pieno pruduktu reiktu vengt, mesos is vis nevalgyt, lavonienos visokios. Vandens puse litro per diena daznai labai daug yra
Į viršų