Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kai niekur neistoja tai ir eina "dirbt" mokytojom, parazitkos nieko nedirbusios atostogauja 60d.d. per metus , 2 men vasaros, ir dar menuo per mokslo metus susidaro. tegul nuo liepos 1d. issidarbina o nuo 9. 1d. isidarbina naujai, tai ir biuzetas kiek sutaupytu,ir nemoket veltedem uz 2men vasaros atostoginius. uztenka kiek jos prisiilsi per mokslo metus ziemos atostogos bl, pavasario atostogos bl.
Debilu vaaldivai ,pvz zukstas ir ndgrazuz ,
Ka jis padare bekiausis?
Vsisi bega is ubagyno
Auklėtojos asistentėms, padejėjoms kodėl nesuteikia prailgintų atostogų, huk mažai skiriasi nuo Auklėtojų pareigų.
@Karolina Todėl, kad viename sakinyje jos sugeba padaryti 6 klaidas! Stebina tokios padEjėjos!
Ar nuo jūsų rietenų kas nors pasikeis?
Čia tie nuskriaustieji mokytojai 2 mėnesius atostogauja ir po pusę dienos dirba. O alga dvigubai viršija darbininko, kuris tikrai kad dirba o ne šuda mala.
@Nu jo Eik į mokyklą ir padirbk su 30 "individualybuų", ant kurių net normaliai užrėkt negali, o jie gali...spjaudytis, tave pasiųsti toli ir prie visų, gliaudyti saulėgrąžas pamokų metu ir t.t.O mokytojas turi būti kaip tas pajacas ir vaikučiams įtikti, ir su tėveliais sutartį, ir su vadovybe draugauti:).Kartais tikrai apgailėtina yra jų situacija. Įprastai šeimoje tėvai su 2 vaikais vos susikalba (jei susikalba), o susikalbėti su 30- reikia yptingų psichologijos žinių, ištvermės, kantrybės, atkaklumo ir t.t. Jei mokykloje taip gerai būtų, tai turbūt šių specialistų netruktų ir nereikėtų kiekvienais metais sukti iš kur jų "paimti".
@Nu jo Malate jūs, nes net rašyti be klaidų nemokate...
@Nu jo 50d.d.mokytojai atostogauja ir siurbia atostoginius is mokesciu moketoju, tokiem alga turi buti per puse mazesne negu valytoju.
Ar tikrai tai tiesa?
Didžiausi "keliautojai" biurokratai ir seimo nariai.
Tik mūsu Seimo nariai vargšeliai, dirbam dirrbam atostogų vistiek neduoda
Kiek atostogų turi valstybės tarnautojai (VT), kiek Valstybėje yra VT ir koks jų atostogų maximumas!!!
Tai kaip suprantu yra kas žiauriai daug laisvų dienų turi, o visi kiti ne...tie kas tu laisvų tiek turi, nekuria jokios ekonomikos. Taigi sutvarkykite tą bardaka, kodėl fabrike dirbantis 12-12 gauna mažiau atostogų nei aplinkos ministerijos darbuotojas, vaistininkas, psichologas, mokytojas, biurokratas sėdintis 10ir daugiau metų ir pan...?
@smagu Fabrike dirbantis negali ilgai atostogauti. Kas tada visai šitai sedinčiu pripuveliu gaujai uždirbs algas ir atostoginius.
@smagu Tikrai jums smagu! Ar susimąstėte kodėl? Nes mokykloje nesimokėte ir net rašyti nemokate! Smaginkitės toliau!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų