Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Reiškia turi pardavęs gal liko tai ir givenk
Man tai išėjus į išankstynę pensiją ir tą išmoką jau gražinus dabar vagys dar kartą išlaiko ją .. ..Tapau amžina nusikaltėlė iš kurios be jokios sąžinės antrą kartą pasiima tą duotą išankstinę.
Pensija negali būti mažesnė nei 446 eura
Pensija negali būti mažesnė nei 446 eura
Tai kam tada tie taškai, dirbsiu už minimumą
Staiga nustojau moketi mokesčius , įspėju Sodra daugiau nedaryti tokios klaidos nes gali atsirasti ir daugiau tokiu kaip aš.
Nusipirko butą kitoje vietoje ir tame bute neprisideklaravo?
Sveiki, kad pensija siekia 595 arba virš 620 eurų, tai tikrai netiesa. Mano darbo stažas virš 44 m. , o pensija pradinė buvo 393 euro. Visą laiką dirbau. Šiaip niekas ir nesugebėjo paaiškinti, kaip apskaičiuota pensija, už kokius metus ir kodėl tokio dydžio. Pasirodo, kad neverta dirbti ir mokėti valstybei mokesčių. Išėjus į pensiją tenka dirbti, kadangi iš tokios nepragyvensi.
Is kur istraukiami tokie nesamoningi skaiciai-stazas 45 metai ,vienetu 91. Tai koki atlyginima turi gaut,kad tiek sukauptum-du vidutinius atlyginimus per menesi. Kiek zmoniu gaun tokius atlyginimus?40 metu stazo,28 taskai ir tegaunu 490. Kajie nusisnek apie turincius pilna staza. Skaiciai is pirsto lauzti
Kas čia dabar???? Nuo kada pensijai gauti- reikalinga deklaracija??? Tai Norite Pasakyti - Jei Žmogus Neturi Savo Buto ir Yra Be Deklaracijos - NEGAUS PENSIJOS,Uždirbtos ??????? Tai kodėl mokam mokesčius,tokiai valstybei, nesąžiningai????
Teko girdėti jog yra žmonių kurie gauna ne tik LT neįgalumo pensijas, bet ir kitoje šalyje. Taip piknaudžiauja ir gauna dvigubas išmokas.
@Pamąstymui Kiti mėnesine lietuviska salpa kas savaite gauna ...
Asmenys neturintys nuosavo būsto dažniausiai deklaruojasi prie savo miesto savivaldybės
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų