Rašyti komentarą...
Alio ''TV3" Baisu. Kur mokėsi šitas žurnalistas, kad tiek klaidų?!!! Darosi neįmanoma raštingam žmogui skaityt baisių rašliavų. Nesugebama parašyti elementarių žodžių, tokių kaip režimas, įjungti, įkrauti telefoną, o ne rėžimas, pakrauti, pakroviklis. 8 klasės kursas! Gėda. Kada grįšim prie kokybės? Redaktorių trūksta? Žinoma, kam gi mokėti už kalbos tvarkymą?? Leiskim ir toliau darkyt ją.
net 15kwh per valanda?!... tai, kad retas bustas, turi toki elektros ivado galinguma, jog toki kieki kwh per valanda isukti butu galima :)))) tiek kwh per valanda galetu sunaudoti veikianti visa kriptovaliutu kasykla, bet ne isjungta konsole. vertimo coautoriau su redaktoriumi, ka jus veikiat darbe? ar tik straipsniu is kitu saltiniu vertimus sugebate copy paste delioti, net neperskaite, ka publikuojate? o jei skaitete, tai akivaizdu, jog su turinio suvokimu dideliu bedu turite. darbdavio vietoje, tokius analfabetus seniai buciau isspyres lauk.
Geras, va čia taupymas,televizorius jau nuo pandemijos atostogauja, el virdulys šventinėmis dienom, o žaidimų konsolė irgi taupo, krauna pinigus, čia vakar nedaug liko iki dzekpoto.
Seniai irodyta , kad palikti krovikliai nenaufoja energijos, o televizorius budejimo rezime ne wato nenaudoja. Pievas raso. Kaip gali arbatinukas naudoti? Ji bent suprsntd jo sudėtį. Issiardytu bent pažiūrėti, ir pamatytų, kad grsndine nutruksta, kai neijungtas
Kažkokia
Nupeza
Rašo
Nesamones
ir pizd4bolai, kad 15kwh per valanda sunaudoti, cia reikia dar gerai pasistengti ir sujungti viska ka turi, ir ne siaip kokioje krusciovkes skyleje, o individaliame name. palyginimui pridursiu, kad 15kwh per valanda sunaudos istisai vienu metu veikiantys 7(!) elektriniai virduliai... veikiantys (!), o ne isjungti, karlai...
Konsoles tikrai nesuvartoja 15 kwh per valandą.
Idiotizmo viršūnė! .....geriausiai iš viso negyventi?!
isverstas teisingai (mirror co uk/money/household-bills/expert-shares-appliances-use-most-26668062?utm_source=facebook com&utm_medium=social&utm_campaign=mirror_main), bet pries dedami tokiu ekZpertu verstinius briedus, pasitarkite su tikrais zinovais, jei patys nesuprantate ir savo galvas ne ant peciu nesiojate.
cia balandzio 1 pokstas? jei - ne, tai issitrinkit galvas su tokiais straipsniu vertimais ir savo berasciais. greiciau pasikurkit dirbtini intelekta, jei nesugebat nusamdyti rastingu ir kompetentingu zmoniu, nes dabartiniai, apart seilejimosi apie bunkes, stumbrienes ir kitas demesio stokojancias ubages, daugiau nieko nesugeba. svetima geda, kai dedate verstinius straipsnius ir nesuprantate apie ka jie yra.
@redakcija? LIKE !

Skaitomiausios naujienos
Į viršų