Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sodros pinigai dengs pensijų fondo trūkumus?
..smagu-jio smn gauja Mus vel patures...Jums banku mokescio mazai...
Įdomu kuo laiko lietuvos žmones šalies valdytojai,nes vien šindien du straipsniai susiję su pensijom: vienas,kad reikia apmokestinti pensijas,nes nebus iš ko mokėti penaijas,kitas,kad reikia atiduoti biudžetui SODROS PERVIRŠĮ.Kas gali paaiškinti tuos du vienas kitam prieštaraujančius teiginius,pasakytus iš vienų ir tų pačių lūpų?
koks talentingas min istrės pasiūlymas - kitiems tikslams gima panaudoti tik šiemet, suprantant 2024 m išskirtinumą.Kuom tie metai tokie išskirtiniai , manot kiti bus kitokie ? Gal išskirtiniai todėl, kad paskutiniai valdžios metai konservatoriams?
Viskam savas laikas.
Gynybai reikia pinigų svarbiausias.
Pensininkams padėti gali vaikai.
Sumažinti korupcija.
@Mm O jei pensininkas vaikų neturi,bet svo mokesčiaia padėjo išlaikyti kitų vaikus?
Priemoka?
Būtinai reikia peržiūrėti tų pensininkų, kurie 1991-1992 prarado darba,nes daug gamyklų buvo uždaryti, o rasti kvalifikuota darba nebuvo jokių šansų.
Taip "Kūro aparatūra ",52 "Vilma"," "55 gamykla", "Skaičiavimo mašinų gamykla",
"Šilelio g-a",Audinių gamykla " ir t.t.
Buvo alga talonai,vagnorkes,litai ir dabar eurai.
Buvo sunki padėtis Lietuvoje dirbantiems ir praradusi kvalifikuota darba.
Reikėjo pradėti viska iš naujo.
Ju pensija turėdama būtinaji sraža Buvo 230 eurai,veliau kas met pensija indeksavimo metu šiek tiek didėjo.
Nebuvo kitos išeities Lietuvoje, visiems reikejjp ir reikia padėti.
P.Romas Lazutka manau klaidina LRS.
Kas daugiau įneša į SODRA pinigų, to pensija turi būti didele.
Greit BIUDŽETAS bus skeletas.
Sumažinti, ar panaikinti kompensacija.
Bedarbių kontrolę geresnę, kam ir kiek mokėti.
Dėkui.
Reikia keisti tarifo koeficientas kaip visu saliu nes paskutinej vietoj arba nustoti mokėti Europai ji vistiek nieko nesprendžia idiotu ir vagiu valstybe
Po to, kai Sodros perviršis užuot jį panaudojus žymesniam papildomam individualios dalies indeksavimui (pagal įstatyme įtvirtintas nuostatas) tapo paaukotas biudžeto deficito rodiklio formaliam patenkinimui , SN A.Syso ir SN L. Kukuraičio abejonės dėl Vyriausybei galinčio kilti apetito toliau ir dar didesniu mastu naudotis iš dabartinių varguolių trupinėlių sutaupomu Sodros rezervu, turi pagrindo:
1. SADM parengtoje ir Vyriausybei teiktoje pirmojoje įstatymo pakeitimo versijoje buvo numatytas ir dar vienas toks Sodros rezervo klientas: "Vyriausybės sprendimu gali būti naudojama...finansuoti ir iš valstybės biudžeto už pensijų fondo dalyvius mokamoms pensijų įmokoms mokėti";
2. Sodros taryboje yra net po penkis valstybės institucijų ir darbdavių(!?) organizacijų atstovus, o tikruosius SoDros klientus - dabartinius pensininkus vienijančių organizacijų atstovų - anei vieno! Todėl jei taryboje sprendimai būtų priimami balsavimu, 10 pirmiau minėtų be abejo nusvertų 5 likusius profsąjungų atstovus.
Visiems pensininkams reikia padidinti pensijas, vaiku pinigus, nes čia iš visu sodros pajamu sukaupta viršpelnio suma, tai kodel mokes priemokas tik atskiriems...
Tokiu daug yra kur niekada nedirbo,gyven
Tokiu daug yra kur niekada nedirbo,gyven
@Visiems paskirstyti T
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų