Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Koks tas žaliasis kursas, kad miškus lietuvoj baigia išskrosti.
@Ydomu Piliečiams kurie važineja dyzeliukais. O save vadina tiems "elitu' joks kursas nei žaliasis nei kitokios spalvos negalioja
Konservuoti vagys nulupę paskutinį kailį nuo vargšų, verslus kartu skalpuos.
Verslininkai jei dabar garsiai ir aiškiai nepasakysit NE šitam "tvariam" plešikavimui vėliau bus per vėlu. Galėsit tvarias spynas ant savo subankrotintų verslų kabint.
@Et Verslininkai nepasakys. Nei ne nei taip. Smulkių ir vidutinių verslininkų valdžia nebijo, o stambūs verslininkai su valdžia koja kojom eina. Valdžia jiems leidžia išnaudoti žmones, valdžia nustačius tokį minimumą kokio jiems reikia, valdžia leidžia jiems nemokėti mokesčiu, arba labai maža dali.
Nemokės, kaip ir dabar nemoka, visokiausių biudžetinių įstaigų vadai/ vadukai, bei seimūnai.
Įdiotų vyriausybė - įdiotiškas mąstymas, įdiotiški ir sprendimai. Manau, kad taip galvoja dauguma tautiečių.
Aplamai visą mokesčiu sistema, kuri padaryta atimti iš ubago lazda, o turtingiausiam sluoksniui leidžia nemokėti mokesčiu visai, arba labai maža procenta. Patys Seimo nariai pridirbe su įstatymais nesąmonių. By bis žino kokia santvarka sukurta, kažkoks laukinio kapitalizmo, buržuazijos ir socializmo hibridas. Įstatymas turi būti konkretus, o ne su dešimtim išimčiu. Ir tada neteks šudeliauti atiminejant iš biednioku ir ieškant kur čia dar kažka apmokestinus. Aukšto pragyvenimo šalyse biudžeta suneša turtingiausias sluoksnis, o biedniokai tik ji kažkiek papildo. Jūs nors by biu žeme režkite nesurinksite iš ubagų normalaus biudžeto. Ir panaikinkite savo sukurtas visokias viešasias įstaigas kurios sukurtos vieninteliam tikslui- pinigų grobstymu į iš biudžeto.
@Reikia keisti Brrr
Duobėtus kelius tvarkykite ubagai jūs ,o ne prabangius automobilius pirktit ubagų šalies milijonieriai. Norvegijoje verslininkai moka savo šaliai didelius mokesčius ir tuo didžiuojasi, nes myli savo šalį ,o mužikas ir ubago mentaliteto litauenas vagia iš savo šalies žmonių ir dar išnaudoja darbo žmones kaip vergus.
@Ubagynas prakeiktas Bus tas pats kaip su elektra, jau vietoj kelių direkcijos įkūrė akcinė bendrovė. Kažkam bus leista nusipirkti dalį akcijų ir imti dividendus iš ir taip ubagiško kelių fondo. Tada kels akcizus kurui ir įvadinės kelių mokestį, kad išrinktieji galėtų gauti dividendus. Jau gal reikia galvoti apie vikšrines technikos pirkimą, kad važiuoti bekele, nes su tokiu valdymu greitai paskutiniai keliai suluš.
Sumažins/nepadidins atlyginimų, atleis kelis darbuotojus perkeliant jų finkciją kitiems, ir susidengs tos papildomos išlaidos.
O šiaip, tai pvz. nupirkus auto už 100000 galima bus atskaityti į apmokestinamąsias sąnaudas 50000 (100000-50000), tai minusas susidarys 50000*16 proc=8000 eur. per 5 metų nusidėvėjimo laikotarpį arba 133 eurai per mėn. Ar tai pinigai įmonei, perkančiau auto už šimtustūkstančių?
VMI lengviau juk pensininkus apmokestint
VMI lengviau juk pensininkus apmokestint
Jau dabar vadovai perka brangias elektrines MB, BMW, AUDI, kartais brangesnes už paprastas ir špygą rodo, jay nekalbant apie Porche, JAGUAR ar Range Rover.
Nemanau , kad bus labai daug perkanciu apynaujus , Ubagu krastas esam , is kur pas mus tie apynauji , pas mane pati 16 metu senumo , ryt vel i servisa rasysiuos , kaskas is desines puses rato , baladojas mazas kas , juk as atsakingas ir uz savo subine ir uz kitu subines , gal ir negraziai isireiskiau , :)
..o uztad seimo kolxozas ir jio smn kompiuterius ir telefonus issines namo,po kadencijos...
@bigcatwar Ten didžiausi degrada,ivalaktos,ubagai. Tegul dega jie pragare.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų