Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Merė ten pigiau ir kruopos ir žirniai ir kavos pupelės ir visa kita.
Ekonomistai , skaičiuoja ką mato ,,banko kortelėmis,, , o beveik visi ypač vyresnio amžiaus , keičiasi eurus ,, kontor,, ošė, taip kad paliekamas milijonus galit drąsiai padauginti iš 10 o gal dar daugiau!!!
Nu durni žmonės.Žoliapjovę ir dar pigesnę čia galima paimti.Matosi,kad kalba visiškai vėjus.Kas mėnesi perka konservus,ir dar keliems mėnesiams.O dėl kokybės tai dar neaišku,perkant pigų maistą ten gali pirkti ir čia.Važiuoti dėl makaronų ar kruopų,turi būti bedarbis ar pensininkas.Ir perka mėnesiams,kas mėnesį.
SAKO,KAD SUVALKUOSE STATYS PADĖKOS KRYŽIŲ MŪSŲ POLITIKAMS, KURIE TURTINA LENKIJĄ IR SKURDINA MUS
As senai stengiuosi Lietuvisko sudo nevalgyti.
Gardenos laistymo sistema vietoj 800 eur LT , 400 eur PL su parsiuntimu per atvyko.lt. Vamzdžius tik LT pirkau.
@ramass kad, nereikia rasyti tu pavyzdziu ir taip aisku,kad pas lenkus pigiau.
@ramass stačiausi namą ir praktiškai visas statybinės medžiagas vežiausi iš PL. Manau, kad kaip min 20 k sutaupiau
lenkus visada apsimoka vaziuoti. Ypac, kai dabar visko kainos kosmines, kuro, elektros maisto ir visa kita. Neapsimoka ,kai perki nuvaziaves uz centus,kai perki uz kelis simtus visada apsimoka. Kas ten bliaus ,kad maistas lievas antarusis,tai ta pati antrarusi valgot,tik jau atvezta kitomis trigubomis kainomis. Pas kaimynus butu brangiau, niekas ten nepalikinetu pinigu milijonais, o tuo tarpu bauduvos rsp kainos kyla kasdien, todel zmones iesko kur pigiau ir geriau. Ir maziau, reikia klausyti sios stebuklu salies propagandos, kur kasdien trimituoja,kad gyvenimas ''gereja'' stebuklu salyje.. Butu viskas gerai, zmones gyventu, o ne egzistuotu..
Iš tos pačios Lenkijos mūsų "verslininkai" vežasi prekes į Lietuvą ir pardavinėja bet jau su antkainiu 50%-100% ir kiekvienas sprendžia pats ar nuvažiuoti pačiam nusipirkti arba pirkti jau atvežtą
Ten kur maxima ten visur kosminės kainos Lietuva, Latvija. Kur nėra maximos Lenkija, Čekija ten visai neblogos kainos
Ačiū Dievui šalia Lenkija jeigu ne lenkai mūsų vergvaldžiai tokias kainas laikytų kad tu smirdantį pomidorą tik per Kalėdas paragautum
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų