Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Centų namie krūva. Sumeti centus prekybcentryje ir iškrenta. O tai centai ne pinigai?
Specialiai paeme iš taupyklės monetu!Kale!
Jokių problemų,jeigu nesuversit visų iš karto
Savitarnos kasos-ne pinigu keitykla.Iskrato taupykles ir laukia grąžos popierine kupiura.Talpos pilnos todel pastringa savitarnos kasos.O tada gaunasi zarzalynas.
Man Naujoj Vilnioj buvo pasakita tas pats,kad galima ne daugiau nei 50 centu imest nos man reikejo sumoket 58centus del to turejau keis 100eru kupiura nes kitaip sako daug tokiu ateina ir paskui stringa aparatas
O jeigu žmogus tik tokio nominalo pinigus turi , tai jis liks alkanas ? Nesąmonė , čia europietiški pinigai , ir jį dar iš apyvartos ne išimti . Ne reikia ir savitarnos kasos , paprastai per fizinį kasą ir tegul pardavėjas skaičiuoja , tai jo darbas . O jeigu ne norite , kad pardavėjas būtų taip apkrautas , ne reikia tokių ribojamų savitarnos kasose .
Dar prieš išgriebdami centų saują iš kišenės pirmiau iš ten išsirinkite pūkus, elementus, tarpines, popierėlius, lipdukus ir kitų valstybių smulkias monetas, antraip linkiu sėkmės kitą kartą, mat šitaip ilgam sutrikdysite savitarnos kasos veikimą.
IKI savitarnos kasos atiduoda grąžą rudais centais.
Klaidas išsitaisykit, rašytojai.
Pavyzdžiui JAV yra ne,, savitarnos,, kasos, bet express kasos ir skirtos tiems pirkėjams kurių pirkinių krepšelyje ne daugiau nei 10 vienetų prekių. Jeigu vežimėlis pilnas..tai atsiskaitymas už pirkinius kasose su kasininke
p.s. Prienų ,,Norfa,, niekada nebūna kasininkės ir dirba tik vadinamosios savitarnos kasos
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų