Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
MAŽĖJA LIGONINIŲ,MAŽAI SENELIŲ NAMŲ,VAIKUS NEMOKAMAI GALIMA MAITI TI,DARŽELIAI,MAŽAS PAJAMAS GAUNANTYS, NETURINTYS DANTŲ IR PAN.,GALĖS VALGYTI TOKĮ,VIS SU PERKLIJUOJAMA DATA PRODUKTUS.DAR MAISTO BANKE SUMAŽĖS PARAMOS, NES VISAS ATLIEKAS,KAD IR UŽ AŠARAS,VISTIEK BUS GALIMA PARDUOTI.JUK CENTAS PRIE CENTO IR MILIJONAS.O ČIA VISOJE LIETUVOJE.DAR BENT PARDAVĖJOMS KELTŲ ATLYGINIMUS,BET TO NEBUS.IŠ KITOS PUSĖS,TOS ILGESNIO GALIOJIMO IR APGEDUSIOS PREKĖS,VISAI NEBLOGAI.VIENI SUTAUPYS MALKŲ,KITI-DUJŲ,TRETI, TAUPYS ELEKTRĄ,NES BUS GREITAS PARUOŠIMAS. SUPYLEI Į PUODĄ,UŽPYLEI VERDANČIO VANDENS IR GAUNASI JOVALAS,TIK NAUJOVIŠKAS-jovalas žmogui=joval homini.NE BE REIKALO,VIS DAUGIAU IR VIS DIDESNIŲ JUODŲJŲ SKYLIŲ APTINKAME.
Kas gali valgyti pasenusi maista? Na,tik tiek,kad reikes datas aktyviai pasitikrinti pries perkant.Bet galetu ir buti informuota..kur su vabalais ir kur su pasibaigusia galiojimo data.
Ligoninėse papildomas lovas,konkurso būdu skelbs pirkti.Laikas cianida kaip maisto papildą nemokamai,su pasibaigusių galiojimo maistu dalint,su palinkėjimų -laukiam sugrįžtant.
Rykit ir stipkitjūs to nusipelnete
Kam liežuviu tuščiai malti ar garsiai piktintis,jei tavęs niekas nenori girdėti.Greitai bus rinkimai ir Tavo rankose galimybė -rinkti tuos pačius " asilus"į naują "gardą"ar ne.Laikas pabusti lietuviams.
@Kazys Yra ir kita problema - rinkimų sistema leidžia lengvai juos klastoti. Priežiūrą vykdo ne nepriklausomi audito atstovai, o partinės bobutės.
Žvengia iš rusijos, kad kiaušinius pardavinėja po vieną, o patys atliekomis prekiaus...
O kas ta kiaulė ir tas kitas paršas? Kokia čia rūšis? Aferistai?
Žinoma verslas daugiau uždirbs???
Salis kuri viską issiaugindavom ir tikrai daug parduodavo geros kokybės maisto ,dabar tvartus pastatė mieste ,kaimus išnaikino,veza vakumuotą ,folguotą maistą ,jau ir taip nebeaišku kur ir kiek jis stovejas,aplipintas lipdukais,perdavus kontrolę veterinarijai, turim ka turim liko gyvulių ukis
@Geda ka cia sapnuoji ,nieko nebuvo ..lasiniu ir kumpiu ir dabar gali nusipirkt pas kaimiecius
Vez is lenku konteineriu pardavinet. Gi juk jau rode strapsnius kaip toki maista-siuksles patdavinejo keisdami galiojimus
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų