Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Norėti nieks dar neuždraudė,bet tikėtis,kad kažkas tai keisis pensijų
srityje,o ypač prie dabartinės konservatoriškosios valdžios tai neįgyvendinama misija,o jeigu būtų ir įgyvendinama,tai turėtų būti atsižvelgta ir į kylančias kainas santykiu 1:1
Norėt daug ko galima
klausinėti, kokios jie norėtų pensijos. Aš, pavyzdžiui, noriu milijono. Ir kas nuo to keisis? Valstybės galimybės yra tokios, kokios yra.
Labai sunku užsidirbti tą tūkstantį, o kad pensija tokia būtų tik svajonės
Lietuvoje nėra skirtumo kokios bus pensijos ar atlyginimai - skurdo riba,žmonių perkamoji galia visada lieka tame pačiame lygmenyje. Nes pakėlus pensijas ir atlyginimus - kartu pakyla kainos ir mokesčiai. Prieš 20 metų žmonės svajojo apie 1000 litų pensijas ir minimalią algą - sakydavo,vat tiek gaučiau man pakaktų oriai gyventi. Dabar minimali alga 1000 eurų - pensija 600 eurų...o žmonės lygiai taip pat vos galą su galu suduria kaip ir prieš 20 metų. Minimali alga ir pensija - kiek ji bekiltų,Lietuvoje visada bus tokia,kad vos pakaks tik ant maisto ir mokesčių. Tokia valstybės sistema: Kad ubagai - visada liktų ubagais. O ponai - visada liktų ponais. Nes be ubagų negali būti ponų.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų