Rašyti komentarą...
Lietuvoje visada kaip niekur kitur.
Pyzdinkit su savo pigia darbo pasiūla į Aziją, ten ištisos pigiarankių, beteisių armijos nesulaukia jūsų pigių darbo vietų.
Bus taip. Privažiuos geltonų. Pradžioj įsidarbins, gaus pilietybę (teisę gyventi), tada mes darbą už 200 EU, prisikvies savo chebros ir pradės savo biznį. Va tada mūsų 'verslininkams" štyrių subinėn ir įrems. Tuo pačiu ir visiems kubilams. O lietuvaičiai taps anglais, vokiečiais ir kitokiais švedais.
Tarybų Sąjungai nepavyko nutautinti, nes tada ne pinigas valdė, o dabar, kai valdo pinigai, tai už juos pagatavi sunaikinti ne tik valstybę, bet ir tautą.
is Tadzikijos tikriausiai, gales visi is Rusijos persikraustyti pas mus, ziurek, ir demografine padetis pasitaisys, pigios darbo jegos reprodukcija atsigaus.
iš kokio šalies atvežinės? Anskčiau sakė, kad iš Rusijos - nutilo, po to iš Kinijos - nutilo. O dabar iš kur jie sako?
kitos salys atsikando darbuotoju importo is pigiu saliu, todel ir atidare savo darbo rinka europieciams.Rusija nezino ka daryti su atviros formos tuberkulioze, hepatitu ir t.t.. bet mums tai nebaisu, mes uzsirezervavom banke 700 mln.
kažin ką pasirinks pigus vietnamietis Lietuvą ar Kiniją darbui? Greičiausiai tą kur daugiau mokės.
musu verslyno morale, tiksliau nemorale.Ar tam verslynui bus malonu, kai gatveje lietuvaitis bus retai sutinkamas svecias, o dazniau matysime taip vadinamus neva pigios darbo jegos atstovus? Bjauru.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų