Rašyti komentarą...
Kalta valdžai, kuri sugalvojo žemę padaryti kilnojamuoju turtu. Taip tikrieji savininkai neatgavo žemės, taip dingo ryšys su žeme. Juk kai žinai, kad čia tavo tėvų, senelių, prosenelių žemė, taip lengvai kaimo nepaliksi. Taip visokie sušikti nuvorišai persikėlė žemes į grąžesnies vietoves, išstumdai tikruosius gyventojus. Velniop tokią Lietuvą.
žmones iš kaimų varo neprotinga vyriausybės politika, formuojamas požiūris visuomenėje į kaimo žmogų. Buvome nedidelio ūkelio savininkai. Pragyvenome patys ir dar keletą darbuotojų turėjome, tačiau ... mus sunaikino pati valstybė. (Maži ūkiai neperspektyvūs ir pan., bet mes išsilaikėme patys, o dabar tapome išlaikytiniais)
beje tos pacios zemes,kad ir nori dirbti nera taip paprasta nusipirkti ar issinuomoti,tenka po 3-10ha gabaliukus rankiotis ir vazineti su technika po 150 km atstumu,jus net neisivaizduojate ka tai reiskia ir niekada net 10% to vargo nepajusite ir nesuprasite,tad kol siltai sedite, tylekite,ir nerasykite nesamoniu.
atomui uz tokiu paziuriu skleidima,(jei sutikciau gatveje)-is kojos i galva...maza nepasirodytu. tu pasidomek kas sunesa i lt biudzeta didziaja dali pinigu, mokesciais,akcizais,prievolem ivairiom-tai ukininkai,patys sau uzsidirbantys pragyvenimui,islaikantys vallstybe,miestiecius kurie dirba "tragiskai sunku darba" biure.negauna jokiu paslaugu is valstybes,aka pencija,nemokamas gydymas poliklinikoje,nes dazniausiai uzverti kojas nesulaukes 50 metu, ir t.t. toliau sumoka algas tiems patiems valdininkams kurie tik kuria naujus mokescius. po keleto metu kai apmazes lietuviu ukininku sugebanciu save islaikyti ir kitus dykaduonius miestiecius,paziuresiu uz kokias lesas rinksit i sodra pinigus jusu peencijoms ismoketi...sekems, mmiestieciai,uzleenkit kojas greiciau savo dumuose paskende,stphu.
Žmogus turi tiek pat gėrio, tiek pat ir blogio. Viskas priklauso nuo to, kuo žmogus labiau naudojasi.
Viskas priklauso nuo valstybės politikos. Sakykim Vokietijoje kaimai išsidėstę kas 3 km. Ūkininkauja tik 2-3 šeimos ir dažniausiai samdinių neturi, bet dirba patys. Likusieji uždarbiauja netoliese pastatytose gamyklose. Ir džiaugiasi kad gyvena kaime, nes grynas oras, gamta ir tt. Keliai geri, tai nesunku greitai pasiekti didesnį miestą. Čia tas atvejis, kai valstybė rūpinasi savo šalimi.
pagal ką tu taip sprendi-?aš gyvenu kaime-jau10metų nemačiau prigėrusio,o tu vapi...
ir nereikia, per maza salis ta Lietuva, kad zemdirbyste uzsiimtumem.
didieji miestai pilneja, nes suvaziuoja visi is kaimu, todel ir kaimai mazeja.
tai gal vaziuok, tai, i kokia rusija ir gyvenk ten gludumoj.
Į viršų