Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Geriausias klausimas kaip gali pirkt per papildomus tiekejus ir visvien turet konkurencingesnes kainas? Cia grynas irodymas kad visos maximos, rimiakai ir kiti kaip nagli karteliai susitare kainas lauzia. Ju godumui galim dekot, kad turim kosmine infliacija salyje irgi. Ir kas labiausiai "stebina" kad kazkaip niekas negali ju sukontroliuot... Turbut kazkam padovanojo bonkes dezute su apvalia suma...
Pala pala pala,, kokia kokia ten įmonė rėmė prezidento rinkimuose Gitana ir Šimonytę... su kuo ji bendradarbiauja pilnais pajėgumais :DDDDD
pasirašė ant leidimo steigti čia tą tinklą? prieš europarlamento balsavimą būtų neprošal žinoti, kad tas veikėjas su visa partija nugrimztų užmarštin.
Perka per tarpininkus - ir visvien taiko mažesnes kainas. Tai ant kiek antkainiai kituose prekybos centruose,kurie be tarpininkų perka??? Sąsajos su Rusija - lietuviškos prekės,pagamintos ne Rusijoje,PVM ir kiti mokesčiai mokami į Lietuvos biudžetą. Kas kad rusiško kapitalo įmonė - užtat vienintelė parduotuvė nesutinkanti jungtis prie didžiųjų prekybcentrių kartelio - turbūt dėl to ir kliūna. Aš Merė tik porą kartų buvau,man asmeniškai ten nelabai yra ką pirkti,Lenkijoje visvien pigiau - bet kaip atsvarą didiesiems prekybos centrams aš palaikau tokį formatą.
@Aha , neabejoju, kad netrukus tiems tarpininkams bus nuimtos nuolaidos ir biznis baigsis, galės prekiauti savo prišiktais trusikais :)
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų