Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
BANKROTAS, Pinigus atgausite GAL PO 3 METŲ. KLAISTA UAB, įm k. 140984775, NEIŠMOKA Darbo užmokesčio 3 TRYS metai, jinai Pinigų TURI. Mano alga buvo TIK 600 EUR. Toks Bankroto įstatymas, LAISVOS Lietuvos, mes PRASIKEIKEME. Administratorius išlaidauja mūsų Atlyginimus
Pirkau kupona o dabar negaliu pasinaudot bled vagys
Čia Europa! Daryk ka nori vog kek nori kaip valdžia taip ir čia ne Europa o žopa?
Bėkit kuo toliau ir nuo Digisportas parduotuvės. Pardavinėja prekes, kurių neturi, meluoja dėl pristatymo terminų, žada parašyt sms - neparašo, žada perskambint - to nepadaro. Meluoja, jog prekė perduota kurjeriui. Po kelių dienų paprašius siuntos sekimo nr., prisipažįsta, kad prekės neturi. Čia po 30 dienų nuo užsakymo dienos! Paprašius grąžinti pinigus, pradeda kišt LR įstatymus, kad grąžinimas per 14 dienų. Po 14 dienų jau man priminus LR įstatymus ir pagrąsinus kreipimusi į policiją dėl sukčiavimo, už pusvalandžio perveda pinigus..
Vagys nieko naujo.
o kai pirkot kainom mazesnem nei rinkoi, tai gyretes, dabar susimokejot.
@o o tai jie gaudavo nuolaidas is belorus druskininku..., ten budavo specialios ambulatorinės knygutes beta.lt klijentam..
belorus dar džiaugesi... nes jo sanatorijos niekas daugiau neapsieme pardavinet))
aš ir užsakinejau..., druskininku belorus sanatorija jie labai gerom kainom leisdavo..., matyt pakankamai pinigeliu prisirinko..., kad nebeapsimoka toliau dirbti)))
Kol gudragalviai šikniai galės taip laisvai bankruotuoti taip ir bus...atidaro UAB su keliais šimtais euru ir vienu nepakaltinamu akcininku LT aferistu roju nebaudžiami, ko stebėtis kokios viršunėlės tokios ir šaknelės...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų