Rašyti komentarą...
Niekada jis tokio greičio nepasieks, ners šviesos greitis yra didesnis už jų sugalvota greiti. O galima jų paklausti tai koks jo yra tikras greitis, per 1 sekundę , a?.
Viskas OK, bet kam tas pjaras?
Viskas OK, bet kam tas pjaras?
Tikiu, kad toks greitis pasiektas ir tai nestebina, nes arenoje, kuri talpina tūkstančius žmonių tikrai turi būti prikimšta bazinių stočių ir ryšio kanalas šviesolaidinis atvestas galingas. Pažiūrėsim realybėj, koks bus 5G greitis Balbieriškyje ar Preilos pleže, kur telefonas persijungia prie kaliningrado tinklų, nes lietuviški padvėsę.
reikia turėti telefoną kuris palaiko 5G mažai kas tokius turi dabar. jie dabar atpigo už 230 eurų galima nupirkti .
@liucifer jau prieš metus, kai keičiau mobilųjį, su 5G ir NFC už 170 buvo ne vigamintojo.
@liucifer jau prieš metus, kai keičiau mobilųjį, su 5G ir NFC už 170 buvo ne vieno gamintojo.
Nu ką,jei tikėti sąmokslo teorijomis... Tai tie 10 tūkst. žmonių greitu laiku. Turės labai,labai rimtų problemų su sveikata. Viena baisesnių ligų T.y. Vėžys. Labai įdomu ar žmonės buvo perspėti apie tą bandymą. Ir kam reikalingas 5G arenoje? Žmonės renkasi juk koncertą ar krepšinio rungtynes pažiūrėti,o ne naršyti ar žiūrėti,ar žaisti žaidimus telefonuose.
@Vakar tikiuosi, kad trolini. Nes jei rimtai taip mąstai, tai sunku patikėt, kad šalia yra taip protaujančių žmonių. Galbūt kokiais 1900 metais toks supratimas apie technologijas dar būtų pateisinamas, bet 2023 metais?
@5G Yra tokia sąmokslo teorija,kad lygiai prie 100 metų,kai buvo "Ispaniškas gripas" kuris nusinešė labai,labai daug gyvybių. Įvyko dėl to,kad atsirado įvairus radijo dažniai ir žmogus nebuvo tam pasiruošęs. Bet čia tik sąmokslo teorija. Taip,kad ir dabar žmogaus organizmas nėra pasiruošęs tokiems dažniams 5G.
@Vakar tie patys dazniai ir 4g naudojami jeigu ka
@xsas Tai kodėl,kad veiktų 5G ryšis bazinės stotys turi būti vos ne kas 200 metrų,kai 4G ryšiui to nereikėjo. Va kur esminis klausimas!!!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų