Rašyti komentarą...
Neleiskit ir rasau pareiskima,kad iseinu is darbo,paskolu neturiu,isgyvensiu arba issikraustysiu i uzsieni
Debilu gaujos kad kuo greiciau bankrutuotu visos ymones jiem tai kas barzdos taukais nubegusios is zmoniu pinigu ir dar jie cia savo salygas kialia o kazin kokius skiepus patys seimunai pasiskiepijo matomai vitaminai nes nemanau kad jie leidosi kokius skiepus i sibira visus tuos lanzberginius kitaip negali but nei kalbos. Gal ponas Lukasenka priciups koki is lanzbergiu klano paziuresim kaip tada giedos zudikai
Italija tai ne visa Europa ,o dundukai rašo Europoje
ten visiški degradai vyriausybej dirba? nebus kam dirbti visai.. bukagalviai..
Nahališkas melas, be "Vergų paso" galima gyventi. Žurnaliūgos labai daug stengiasi. Be masinių informacijos priemonių žmonės nebūtų padalinti į paklusniuosius ir ne paklusniuosius.
Gaila žmonių, o ypač vaikų.
O tie kurie gauna gerus pinigėlius už melą ir dezinformaciją, už savo liaudies genocidą, mums keršyt ar pykt visai tuščias reikalas.
Visi geri darbai ir blogi rašosi Visatos kanceliarijoj. Tai laukit pasekmių, čia taip nebus, kad aš nežinojau ar neturėjau kitos išeities.
Man Jūsų GAILA.
Jo valdanciuju smegenis sumikstejo prie ko tas pasas jis bereiksmis su pasu vaiksto ir dar serga pasiskiepijes ir tuo paciu uzkrecia kitus nesiskiepijes susirgo tai guli namuose nes jis negali vaikcioti ner sveikatos o tas pasiskiepije nejaucia kad serga ar lengvai serga eina i darba ir jam nusisikti kad uzkrecia savo kolegas atsibuskit ar cia specialei taip daroma kad daugiau sirktu
O ka darys, kai nebebus kam dirbti, darbins pabegelius? Oi, pamirsau, jie gi kategotiskai pries skiepus...
Žurnalistas konkretus asilas iš jo reikia liceziją atimt straipsnių rašymui, tegul eina maišų nešiot, idiotas.
Debilai, Debilai, debilai
Kas per klounas parašė šitą straipsnį. Jis lygina nuskuruse Lietuva su Italija. Juokdarys konkretus. Moli tu dar jums iki Italijos kaip iki mėnulio.
Į viršų