Iš degalinių tinklo – dar vienas nepadorus sveikinimas

EMSI degalinių tinklas, praėjusiais metais išgarsėjęs dėl seksistinio turinio žinučių per Jonines, kai kuriuos vartotojus vėl nemaloniai nustebino. Panašu, kad įmonė ties gero skonio riba balansuojančių sveikinimų atsisakyti nežada – Šv.Valentino dienos proga atsiuntė dar vieną dviprasmišką eilėraštį.

Iš degalinių tinklo – dar vienas nepadorus sveikinimas

„Susitiko žirnis pupą, bet kelnaičių jis nelupo. Žirnis pupą pabučiavo, jiems akyse sužaibavo ir jie nutarė kartu, obuolių ragauti draustų. Šiandien EMSI degalinėse, meilės dienos proga, vaišiname obuoliais“, – tokio turinio trumpoji žinutė ketvirtadienio rytą įkrito į kai kurių vartotojų mobiliuosius telefonus.

Šia žinute greitai buvo pasidalinta socialiniuose tinkluose, kurių vartotojai stebėjosi tokiu, jau nebe pirmu, EMSI komunikaciniu sprendimu.

Per praėjusių metų Jonines degalinių tinklas pašiurpino dalį žmonių galimai seksualinę prievartą pateisinančiu sveikinimu, kuris skambėjo taip:

„Susitiko Jonas pupą ir žemyn sijoną lupą. Jonai, Jonai, ką darai? Nesijaudink, bus gerai! Kol žemyn sijoną lupo, į EMSI visi užsuko. Su Joninėmis!“.

REKLAMA

Abu minėti sveikinimai buvo parašyti be lietuviškų raidžių.

Portalui tv3.lt susisiekus su EMSI atstove, pastaroji teigė, kad „sveikinimų degalinė telefonu nekomentuoja“. Į nusiųstus klausimus raštu degalinių tinklų atstovai taip pat neatsakė.

Praėjusių metų liepą Lygių galimybių kontrolierė degalinės tinklo EMSI vadovui skyrė įspėjimą už seksistinio turinio reklaminę žinutę Joninių proga.

EMSI sveikinimo žinutė


Rašyti komentarą...
K
Kaunietis
2019-02-14 15:57:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Faina reiks važiuoti kura pilti tik į emsi. Šaunuoliai!
Atsakyti
0

E
Eda
2019-02-14 15:44:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smagu kai dar zmones juokus supranta o tie kuriems rupi lygios teises tegu neskaito ir nesvencia
Atsakyti
-1

J
Justina
2019-02-14 16:45:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Save laikau rimtu žmogumi. Bet žinutė nuteikė smagiai. Jeigu jau tokių buitinių juokų nebesupranta kažkas, tai, manau, negerai su galva arba sekso sferoj visiška netvarka... Degalinė netalpino šios žinutės viešai kaip reklamos, siuntė asmeniškai suaugusiesiems.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų