Trišalėje taryboje – minimalios algos didinimas

 Vyriausybės, darbdavių ir darbuotojų interesams atstovaujanti Trišalė taryba antradienį svarstys galimybę didinti minimalią mėnesio algą (MMA).

Darbo partijos atstovei, socialinės apsaugos ir darbo ministrei Algimantai Pabedinskienei siūlant MMA didinti iki 1,5 tūkst. litų, premjeras Algirdas Butkevičius laikosi atsargesnės pozicijos. Darbdavių atstovas mano, kad šiuo metu nėra ekonominių sąlygų dar labiau didinti minimalią algą.

"Galima kalbėti apie minimalios mėnesinės algos padidinimą kitais metais, bet pirma reikia matyti, kokios yra valstybės finansinės galimybės. Apie finansines galimybes mes galėsime kalbėti šių metų rugpjūčio-rugsėjo mėnesį, kada matysime, kokia yra ekonominė situacija", - interviu LRT radijui antradienį sakė premjeras.

REKLAMA

Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos vadovas Danas Arlauskas BNS sakė, kad antradienį Trišalės tarybos posėdyje darbdaviai stengsis partnerius įtikinti, kad MMA dydis būtų siejamas su objektyviais ekonominiais rodikliais.

"Mūsų pozicija yra tokia, kad jau šiandien MMA yra pakelta į politinį, o ne į ekonominį lygį. Politikai, kurie reikalauja jos padidinimo iki 1,5 tūkst. litų tikriausiai nežino, kad kai kuriose savivaldybės vidutinė alga yra mažesnė už MMA. Tai būtų ekonominis absurdas", - BNS sakė D.Arlauskas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
A
As
2014-01-22 21:56:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
vafliskas seimas su savo vafliskais nutarimais- eurosiknalaiziai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų