2012-aisiais „Tiketa“ išplatino 666 tūkst. bilietų

Šalies bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ pirmojo šių metų ketvirčio apyvarta, lyginant su pirmuoju 2012 metų ketvirčiu, didėjo 20 proc. ir pasiekė 8,123 mln. litų. Nors apyvarta augo gana ženkliai, parduotų bilietų skaičius liko panašus kaip ir praėjusių metų sausio – kovo mėnesiais. Per pirmąjį šių metų ketvirtį „Tiketa“ pardavė 181.411 bilietų, kai 2012 metų pirmąjį ketvirtį parduoti 180.038 bilietai.

„Apžvelgdami pirmojo šių metų ketvirčio rezultatus, matome, jog nors bilietų skaičius buvo nežymiai didesnis, apyvarta augo ženkliai. Tai reiškia, jog renginių rinka atsigauna ir žmonės perka brangesnius bilietus. Krizės metais žmonės dažniau ieškojo pigesnių renginių, tačiau jau praėjusiais metais pastebėjome, jog ši tendencija kinta, o pirmasis šių metų ketvirtis parodo, jog žmonės vėl yra labiau linkę rinktis kokybiškus ir dėl to neretai brangesnius renginius“, – teigia „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

Neabejotini šių metų pirmojo ketvirčio renginiai lyderiai pagal bilietų pardavimus yra Vilniaus „Siemens“ arenoje rodytas visai šeimai skirtas „Disney on Ice“ šou „Šventė!“ ir balandžio 18–21 d. sostinės arenoje rodomas „Cirque du Soleil“ šou „Alegria“. Žvelgiant į Lietuvos atlikėjų koncertus, kaip labiausiai pasisekusį, išskirti reikėtų Stasio Povilaičio jubiliejinių koncertų turą po Lietuvos arenas. Tarp sporto renginių (ne krepšinio) populiariausias buvo Kauno „Žalgirio“ arenoje kovo mėnesį vykęs Pasaulio laisvojo stiliaus motokroso čempionatas.

REKLAMA

„Žvelgdami į šiais metais vyksiančius didžiuosius renginius, manome, jog didžiulio potencialo turi Vilniaus „Siemens“ arenoje spalio mėnesį vyksiantis jubiliejinis Andriaus Mamontovo ir grupės „Foje“ koncertas. Tarp metų koncertų lyderių neabejotinai bus ir birželį „Siemens“ arenoje pasirodysianti amerikietė Lana Del Rey, netrukus po jos į sceną lipsiantis legendinis Bobby McFerrinas, galiausiai, ir pirmą kartą sostinės publikai koncertuosiantys „Hurts“. Didžiulio susidomėjimo sulaukia ir netrukus prasidėsiantis Pasaulio karatė čempionatas, Lotynų Amerikos šokių ansamblių Europos čempionatas“, – prognozėmis dalinasi A. Žiauberis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų